Ndërrimi i gjuhës

From eRepublik Official Wiki
Jump to navigation Jump to search
The printable version is no longer supported and may have rendering errors. Please update your browser bookmarks and please use the default browser print function instead.
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
عربيIcon-Arabic.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
ČeskoslovenštinaIcon-Czechoslovak.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
МакедонскиIcon-North Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


eRepublik është e përkthyer në disa gjuhë. Gjuhët e tanishme që ju mund të lexoni janë të:

This selector can be found on the sign in page
 • Flag-UK.jpg Anglisht
 • Flag-Bulgaria.jpg Bulgarisht
 • Flag-Brazil.jpg Portugalisht
 • Flag-Croatia.jpg Kroatisht
 • Flag-France.png Frëngjisht
 • Flag-Germany.jpg Gjermanisht
 • Flag-Greece.jpg Greqisht
 • Flag-Republic of Macedonia (FYROM).jpg Maqedonisht
 • Flag-Romania.png Rumanisht
 • Flag-Albania.jpg Shqip
 • Flag-Spain.jpg Spanjisht
 • Flag-Turkey.jpg Turqisht


Që të ndërroni gjuhën tuaj

 1. Shkoni tek http://www.erepublik.com/en
 2. Zgjidhni flamurin e gjuhës që ju doni për ta pasur në lojë
 3. Shkruani emrin e përdoruesit dhe fjalë-kalimin
 4. Hyr!

Nëse jeni të futur në lojë: