Антанта

From eRepublik Official Wiki
< Entente
Revision as of 15:59, 27 December 2018 by Andycro (Talk | contribs) (article not updated completely)

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


edit

Babelfish.jpg This page's translation is incomplete!

This page is incomplete. An editor began to translate the page from English but didn't finish.
You can help by completing the translation. For more information, see Help:Translating Pages.
Антанта
Flag of Антанта
Map of Антанта
Formation 04.01.2010.
Dissolution 20.08.2010.
Type Військовий
Headquarters Paris Isle of France
Members 7


Історія створення

Антанта - це військовий союз, заснований Францією, Італією та Україною четвертого січня 2010 року. Метою альянсу є пропозиція об'єднання у альтернативний блок країн, які не хочуть обирати між EDEN та Phoenix. Створенню Антанти передував напад Іспанії на Францію під час Четвертої Світової війни. Багато країн стало на захист Франції, деякі з них тяжіли до EDEN (як Україна та Італія), інші були наближеними до Phoenix (як Франція). Не будучи членом альянсу, Франція було розгромлено та окуповано Іспанією.

Засновники Антанти ставили за мету створення нейтрального альянсу між основними на той час військовими блоками - Phoenix та EDEN. Такий альянс повинен був об'єднувати країни, які прагнули захиститися від сильніших супротивників.

Членство

Alliance members
 
 
 

Дійсні члени

Статус членства

Є два типи членства:

  • Дійсні члени не можуть мати членства інших військових блоків (Phoenix чи EDEN), хоча членство у захисних альянсах (ALA чи SOL) дозволяється. Дійсні члени спільно ухвалюють рішення у мирний час (якщо немає активних війн проти жодного з членів Антанти). Генеральний Секретар має походити з країни-дійсного члена альянсу.
  • Асоційовані члени мають право бути членами інших військових блоків. Кожен член Антанти (незважаючи на тип членства), на якого було здійснено напад, повинен негайно отримати військову допомогу від інших членів.

Головування

[4] Рада Антанти має найбільшу владу в ухваленні рішень. Кожна країна-член (дійсний та асоційований) призначає Уповноваженого Представника до Ради Антанти. Як правило, Уповноважений Представник призначається Президентом, або ж Президент може виконувати обов'язки Представника власноруч. Представник наділений правом одного голосу. Також він висловлює позицію своєї країни у різноманітних питаннях. Пропозиції ухвалюються більшістю голосів. У випадку набрання питанням однакової кількості голосів, пропозиція переноситься на нове обговорення, поки не буде ухвалено компромісного рішення.

Кожен дійсний член альянсу має право вето рішень Ради Антанти. Дане право дозволяє захистити дійсних членів від непотрібних чи небажаних обов'язків. Окрім того, дійсні члени мають право ветувати будь-яке рішення, ухвалене Радою Антанти (окрім рішення про виключення країни з Антанти).

Генеральний Секретар

Посаду Генерального Секретаря почергово обіймають Уповноважені Представники кожної країни-дійсного члена. Представник обіймає посаду Генерального Секретаря протягом десяти днів. Точний порядок черги обіймання посади Генерального Секретаря визначається Радою Антанти.

Генеральний Секретар керує усіма дипломатичними та публічними відносинами і підпорядковується Раді Антанти. До сфери відповідальності Генерального Секретаря належать організація та керування усіма зборами Ради. Збори мають проводитись як мінімум двічі у період терміну повноважень Генерального Секретаря. Кожна країна має право вимоги на скликання зборів. Генеральний Секретар має право власноруч призначати помічників та заступників, але Рада Антанти зберігає за собою право скасування будь-якого призначення. Генеральний Секретар має виключне право виступати від імені Антанти, контролювати організації та газету. Кожного разу, коли Рада Антанти вважає за потрібне оприлюднити певне рішення, Генеральний Секретар зобов'язаний опублікувати його в газеті. Генеральний Секретар не має жодного контролю над збройними силами союзників та не може бути головнокомандувачем у військових операціях Антанти протягом усього терміну його повноважень.Генеральний Секретар може оголосити мобілізацію задля організації оборонної операції Антанти власноруч (якщо член Антанти зазнав нападу), або ж за рішенням Рада Антанти (у разі контрудару)

Посилання

  1. Declaration Of Intention on creation of The Entente
  2. [Paraguay] Battles Orders of day 797 - Welcome Paraguay !
  3. [Entente] Governments, Mexico Core Member and Welcome Venezuela!
  4. On leadership, military strategy and future development in the Entente