Food/Lietuvių

From eRepublik Official Wiki
< Food
Revision as of 14:01, 2 May 2012 by FencerLT (Talk | contribs)

Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
עבריתIcon-Israel.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Products:

Icon - Food Q3.png Icon - Weapon Q2.png Icon - Aircraft Listing.png Icon - Moving ticket Q3.png Icon - House Q1.png Icon - Food Raw Materials.png Icon - Weapon Raw Materials.png Icon - Aircraft Raw Materials.png Icon - House Raw Materials.png

Icon - Food.jpg Maistas Piliečio HP. Maistas kaip ir visi produktai, gali būti nupirkti turguje. Maistas būna suvalgomas paspaudus Eat Food mygtuką.

Jeigu neturite maisto, Eat Food mygtukas pasikeičia į Buy Food mygtuką norėdamas įspėti, kad jums baigėsi maistas. Kai jūsų hp pasiekia 0, jūsų vartotojas miršta ir kai jūs prisijungiate, jūs gaunate galimybę prikelti žaidėją iš numirusiųjų.

Maisto įpatybės

Čia yra skirtingi 6 rūšių maisto patiekali, kurie yra reitinguojami žvaigždutėmis. Kiekviena papildoma žvaigždutė parodo, jog tas maisto produktas yra aukštesnės kokybės, o tai reiškia, jog atstato daugiau sveikatos .Q1 prideda 2hp, o Q6 jau 12 . Kad ir kaip maisto kokybė skiriasi, visu svarbiausia yra tai, kaip maistui išleisti kuo mažiau pinigų. Žaidėjas turi limituota kieki atstatomos sveikatos, bet nėra limito kiek tu gali suvartoti maistą. Taigi geriau pirkti daugiau mažesnės kokybės maisto ir apseiti su mažesnėmis išlaidomisKaip valgyti maistą

Jūs galite valgyti maistą paspausdami Eat Food mygtuką, kuris randasi kairėje žiadimo pusėje, po Health. Kai paspausite Eat Food mygtuką, jūs gausite hp, bet prarasite jį maistą, jis tesiog pradings. Vartotojui bus padidinta tiek kiek ir kokio maisto buvo suvalgyta (pvz.: suvalgius 5 5q hp padidės 50 (q=2hp)). informacija apie sveikatą automatiškai atnaujinama.

Per dieną maistu galima pasigydyti tokį skaičių sveikatos, koks yra tavo ligoninės(Health building) lygis * 100. Taigi, jei tavo ligoninės lygis 4, tai turėsi 400hp limito .

Gamyba

Taip pat skaityti

Skaityti toliau

Template:Health Template:ProductsNavigation


Rising meniu

Pagrindinis puslapis · Rinka · Bendruomenė · Taisyklės · Istorija