Lana/Shqip

From eRepublik Official Wiki
Jump to navigation Jump to search
The printable version is no longer supported and may have rendering errors. Please update your browser bookmarks and please use the default browser print function instead.
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
МакедонскиIcon-North Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


eRepublik Rising
Duel with Lana

Lana ishte instruktor trajnimi mbi bazën e trajnimit. Ajo drejtuar ju për trajnim më të avancuar. Ajo u konsiderua e fundit në ditën e 1323 të Botës së Re.

Në fillimin e eRepublik Rising

Shikimi origjinal i Lanas

Fillimisht në eRepublik rritje, Lana dha Checks shëndetësor falas për qytetarët që luftuan në betejat, pavarësisht nëse rajoni ata ishin duke luftuar në të kishte një spitali.Teksti i mëposhtëm u shfaqet:

Mirë se vini mbrapa, Qytetar, unë organizohet një kontroll shëndetësor falas për ju, sepse ju luftuan dje. Kjo do të marrë shëndetin tuaj mbrapa deri në 70! Lana aplikuar edhe atëherë ndryshimet në shëndet dhe lumturi për të dy ushqim dhe shtëpitë. Kjo përfshin nëse qytetari nuk kishte ushqim në inventarin, too.

Në mes të eRepublik Rising

Në rrugën e mesme e Kiametit nuk ka pasur më shumë kontrolle shëndetësore falas. Në vend të kësaj, çdo herë ju ka humbur në fushën e betejës, ju restaurohen në 70 pika shëndetësore, në vend të 40, nga Kit Shëndetësisë Battlefield.

Para dites 1,324

Lana ishte vetëm një instruktor trajnimi.

Aktuualisht

Ajo rishfaqet në Duel Time Misionin

Shiko edhe kete