Monetary market/Українська

From eRepublik Official Wiki
< Monetary market
Revision as of 08:07, 3 December 2013 by Nunobaton (Talk | contribs) (Remove Category ERepublik Legacy Articles)

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
עבריתIcon-Israel.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
LatviešuIcon-Latvia.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
SvenskaIcon-Sweden.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.pngВ eRepublik Ви можете обмінювати валюту на золото. Ви можете це зробити через вкладку Ринок в головному меню, пункт Валютний ринок.

У верхній секції можна побачити валюту яку купуєте та яку обмінюєте.


Monetarymarket123.png


  • Клацаючи по кнопкам "Купити" або "Продати" можна вибрати валюти для обміну.
  • Кількість Вашої валюти на даний момент показується справа.
  • Аватар показує який обліковий запис Ви використовуєте для обміну (власний чи компанії).
  • Клацаючи на аватарі можна вибрати компанію для використання її облікового запису.

По замовчуванню показуються всі можливі пропозиції по обміну між золотом та валютою країни в якій ви знаходитесь. Список впорядкований за зростанням курсу обміну.

Ви не можете обмінювати валюту поки не маєте її рахунку. Коли Ви вперше відвідуєте іншу країну у Вас автоматично створюється рахунок із її місцевої валюти.

  • Зауважте: Кожна валюта представляє собою "рахунок". Для відкриття додаткових рахунків зробіть та негайно видаліть пропозицію по обміну відповідної валюти. Новий рахунок з'явиться після оновлення сторінки.

Як купувати

  • Ввести суму що купуєте (з точністю до сотих)
  • Підтвердити (кнопка "Купити")

При натисненні на "Купити" з'явиться вікно з наступним текстом: "Придбати (сума) (вибрана валюта що купується) за (сума2) (вибрана валюта що продається)? Так/Ні/Купити (сума) (вибрана валюта що купується) за (сума2) (вибрана валюта що продається)? Так/Ні". Де сума - це значення в полі 'Кількість, яку Ви хочете придбати'.

Якщо ви виберете "Так" з'явиться повідомлення: "Ви придбали (вибрана валюта що купується) за (сума2) (вибрана валюта що продається)" та буде проведено обмін валют між рахунками. Продавець отримає повідомлення про виконання транзакції. Якщо ж ви виберете "Ні", то вікно просто закриється.

  • Якщо підсумкова ціна більша кількості валюти на Вашому рахунку, то з'явиться повідомлення: "Коштів на Вашому рахунку НЕ достатньо"

Додати свою пропозицію

З'явиться рядок із новою пропозицією для обміну з тими ж полями (крім "Кількість, яку Ви хочете придбати") як і в пропозиціях, але поля Кількість (точність до сотих) та Курс (точність до тисячних) доступні для введення даних. Замість кнопки "Купити" буде кнопка "Додати".

  • Якщо запропонована кількість валюти для продажу більша за доступну на рахунку, тоді з'явиться повідомлення: "Ви не маєте достатньо коштів, для розміщення цієї пропозиції".
  • Якщо запропонована кількість валюти для продажу менша за доступну на рахунку, тоді з'явиться повідомлення: "Пропозиція успішно збаражана! Вона з’явиться на Ринку через хвилину!".

Створення пропозиції тимчасово зменшить кількість запропонованої валюти на рахунку на вказану кількість, поки пропозицію не буде змінено або видалено.

Ви також можете видалити Вашу пропозицію в любий час в розділі "Показати Мої".

Особливо зауважте: Ваша пропозиція по обміну буде автоматично видалена через 7 днів (168 годин) і Ви отримаєте повідомлення: "Your monetary exchange offer consisting in [кількість в пропозиції] of [валюта1] at exchange rate of 1 [валюта1] = [курс у валюті2] has expired and the money have returned into your account. Visit again the monetary market to post a new offer."

Рекомендований курс обміну

Рекомендований курс обміну (Recommended Exchange Rate - RER) показується тільки після вибору валют що обмінюються. Для більш детальної інформації див. формули.

Спекуляція

Спекуляції на валютному ринку - це додатковий метод отримання прибутку крім щоденної зарплатні. Це досить ризиковано, тому гравець мусить володіти принципом роботи валютного ринку.


Back.gif Поверніться на сторінку Market

Back.gif Поверніться на сторінку Tutorial


Menu Rising

Homepage · Ринок · Правила · Історія · Спільнота