Difference between revisions of "Newspaper/Shqip"

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
(Created page with "{{Integration|http://www.eRepublik.com/en/my-places/newspaper}} {{LangMenu}} <center> {| class="toccolours" ! style="background:#ccccff" align="center" width="110%" | '''Media m...")
 
Line 7: Line 7:
 
|-
 
|-
 
| align="center" |
 
| align="center" |
[[Newspaper/shqip]] ·  [[Write article/shqip]] ·  [[Article]]  
+
[[Newspaper/Shqip]] ·  [[Write article]] ·  [[Article]]  
 
|}
 
|}
 
</center>
 
</center>

Revision as of 04:44, 9 March 2013

This page has a direct link in eRepublik.

eRepublik link: http://www.eRepublik.com/en/my-places/newspaper


Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
ČeskoslovenštinaIcon-Czechoslovak.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
עבריתIcon-Israel.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
LatviešuIcon-Latvia.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Media module

Newspaper/Shqip · Write article · Article

Gazetën ju mund ta hapni përmes proflit tuaj

 • Në nuk di të hapësh një gazetë kjo faqe ta mundëson këtë
 • Nëse nuk di ta menaxhosh gazetën kjo faqe ju mëson ta menaxhoni

Qytetarët kur të shkruajn artikuj nuk duhet të bëjnë spam por ti përmbahen rregullores

Krijo Gazetë

Krijo Gazetë
 • Kliko butoni Krijo Gazetë që ta shohësh gazetën
  • Që ta hapësh gazetë ju nevoiten Icon-gold.gif 2 GOLD
  • Duhesh të jesh më shumë se 9 nivel
 • Ju duhet tia vendosni emrin nga 6 shkronja deri në 25
  • Vetëm shkronjat,numrat dhe ! # $ % * ? | . / ^ { } ` ~ & ' + - = _ janë të lejuara
 • Shto një foto për foton e gazetës

Pronari mund ta ndryshoj emrin dhe logon e gazetë në çdo kohë

Si duket gazeta juaj

Menagjo Gazetën Tuaj

Ju mund të hyni në gazetën tuaj nga profili duke e shikuar logon dhe drejtorin e saj.

 • Kur ta botoni artikullin ju mund ta editoni dhe ta fshini.Po ashtu artikulli juaj do të jetë në faqen e të rejave në vendin ku është botuar
 • Kur të klikoni Ndrysho detajet e gazetës" ju mund tia ndryshoni emrin,logon,dhe përshkrimin e tij
 • Kliko shkruaj një artikull për të shkruaj artikull Write article/Shqip
 • Qdo artikull mund të fshihet dhe të editohet
 • Icon achievement Media Mogul on.gif Kur ju të merrni 1000 abonomi ju fitoni një medalie ku si shpërblim merrni Icon-gold.gif 5 GOLDBack.gif Ktheu tek faqja My places

Menyja i Rising

Krye Faqja · Marketi · Komuniteti · Rregullat · Historia