Difference between revisions of "Newspaper/Shqip"

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
(some styling)
 
(One intermediate revision by one other user not shown)
Line 1: Line 1:
 +
{{DISPLAYTITLE:Gazetën}}[[Category:Shqip]]
 
{{Integration|http://www.eRepublik.com/en/my-places/newspaper}}
 
{{Integration|http://www.eRepublik.com/en/my-places/newspaper}}
 
{{LangMenu}}
 
{{LangMenu}}
 +
{{MediaMenu}}
 +
{{TOCright}}
  
<center>
+
'''Gazetën''' ju mund ta hapni përmes {{L|Profile|proflit}} tuaj
{| class="toccolours"
+
! style="background:#ccccff" align="center" width="110%" | '''Media module'''
+
|-
+
| align="center" |
+
[[Newspaper/Shqip|Gazeta]] ·  [[Write article/Shqip|Shkruj Artikull]] ·  [[Article/Shqip|Artikulli]]
+
|}
+
</center>
+
 
+
'''Gazetën''' ju mund ta hapni përmes proflit tuaj
+
 
*Në nuk di të hapësh një gazetë kjo faqe ta mundëson këtë
 
*Në nuk di të hapësh një gazetë kjo faqe ta mundëson këtë
 
*Nëse nuk di ta menaxhosh gazetën kjo faqe ju mëson ta menaxhoni
 
*Nëse nuk di ta menaxhosh gazetën kjo faqe ju mëson ta menaxhoni
Qytetarët kur të shkruajn artikuj nuk duhet të bëjnë ''spam'' por ti përmbahen rregullores
+
Qytetarët kur të shkruajn artikuj nuk duhet të bëjnë ''spam'' por ti përmbahen rregullores.
  
 
==Krijo Gazetë==
 
==Krijo Gazetë==
Line 20: Line 14:
 
*Kliko butoni ''Krijo Gazetë'' që ta shohësh gazetën
 
*Kliko butoni ''Krijo Gazetë'' që ta shohësh gazetën
 
**Që ta hapësh gazetë ju nevoiten {{Gold|2}}
 
**Që ta hapësh gazetë ju nevoiten {{Gold|2}}
**Duhesh të jesh më shumë se 9 nivel
+
**Duhesh të jesh më shumë se {{Level|9}} {{L|Experience points|nivel}}
 
*Ju duhet tia vendosni emrin nga 6 shkronja deri në 25
 
*Ju duhet tia vendosni emrin nga 6 shkronja deri në 25
** Vetëm shkronjat,numrat dhe ''! # $ % * ? | . / ^ { } ` ~ & ' + - = _'' janë të lejuara
+
** Vetëm shkronjat, numrat dhe ''<nowiki>! # $ % * ? | . / ^ { } ` ~ & ' + - = _</nowiki>'' janë të lejuara
 
*Shto një foto për foton e gazetës
 
*Shto një foto për foton e gazetës
  
Line 32: Line 26:
 
Ju mund të hyni në gazetën tuaj nga profili duke e shikuar logon dhe drejtorin e saj.
 
Ju mund të hyni në gazetën tuaj nga profili duke e shikuar logon dhe drejtorin e saj.
 
*Kur ta botoni artikullin ju mund ta editoni dhe ta fshini.Po ashtu artikulli juaj do të jetë në faqen e të rejave në vendin ku është botuar
 
*Kur ta botoni artikullin ju mund ta editoni dhe ta fshini.Po ashtu artikulli juaj do të jetë në faqen e të rejave në vendin ku është botuar
*Kur të klikoni ''Ndrysho detajet e gazetës" ju mund tia ndryshoni emrin,logon,dhe përshkrimin e tij
+
*Kur të klikoni ''Ndrysho detajet e gazetës'' ju mund tia ndryshoni emrin,logon,dhe përshkrimin e tij
*Kliko ''shkruaj një artikull'' për të shkruaj artikull [[Write article/Shqip]]
+
*Kliko ''shkruaj një artikull'' për të {{L|Write article|shkruaj artikull}}
 
*Qdo artikull mund të fshihet dhe të editohet
 
*Qdo artikull mund të fshihet dhe të editohet
*[[File:Icon_achievement_mediamogul_on.gif‎|32px]] Kur ju të merrni 1000 abonomi ju fitoni një medalie ku si shpërblim merrni {{Gold|5}}
+
*[[File:Icon_achievement_mediamogul_on.gif‎|32px|left]] Kur ju të merrni 1000 abonomi ju fitoni një medalie ku si shpërblim merrni {{Gold|5}}
 
+
  
{{Back|My places}}
+
{{Back|Profile}}
{{MenuRising}}
+
{{Back|Community}}
[[Category:Media]]
+

Latest revision as of 03:44, 29 March 2014

This page has a direct link in eRepublik.

eRepublik link: http://www.eRepublik.com/en/my-places/newspaper


Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
ČeskoslovenštinaIcon-Czechoslovak.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
עבריתIcon-Israel.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
LatviešuIcon-Latvia.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Media Modul

Gazeta Shkruaj Artikull Artikulli Drejtori i Shtypit Abonimet

Gazetën ju mund ta hapni përmes proflit tuaj

 • Në nuk di të hapësh një gazetë kjo faqe ta mundëson këtë
 • Nëse nuk di ta menaxhosh gazetën kjo faqe ju mëson ta menaxhoni

Qytetarët kur të shkruajn artikuj nuk duhet të bëjnë spam por ti përmbahen rregullores.

Krijo Gazetë

Krijo Gazetë
 • Kliko butoni Krijo Gazetë që ta shohësh gazetën
  • Që ta hapësh gazetë ju nevoiten Icon-gold.gif 2 GOLD
  • Duhesh të jesh më shumë se 9 nivel
 • Ju duhet tia vendosni emrin nga 6 shkronja deri në 25
  • Vetëm shkronjat, numrat dhe ! # $ % * ? | . / ^ { } ` ~ & ' + - = _ janë të lejuara
 • Shto një foto për foton e gazetës

Pronari mund ta ndryshoj emrin dhe logon e gazetë në çdo kohë

Si duket gazeta juaj

Menagjo Gazetën Tuaj

Ju mund të hyni në gazetën tuaj nga profili duke e shikuar logon dhe drejtorin e saj.

 • Kur ta botoni artikullin ju mund ta editoni dhe ta fshini.Po ashtu artikulli juaj do të jetë në faqen e të rejave në vendin ku është botuar
 • Kur të klikoni Ndrysho detajet e gazetës ju mund tia ndryshoni emrin,logon,dhe përshkrimin e tij
 • Kliko shkruaj një artikull për të shkruaj artikull
 • Qdo artikull mund të fshihet dhe të editohet
 • Icon achievement Media Mogul on.gif
  Kur ju të merrni 1000 abonomi ju fitoni një medalie ku si shpërblim merrni Icon-gold.gif 5 GOLD


Back.gif Ktheu tek faqja Profile

Back.gif Ktheu tek faqja Community