Difference between revisions of "Presidential candidates list/Shqip"

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
(Created page with "right = Kjo faqe eshte e hapur per qdo perdorues, nga faqja e partise. Ju mund te zgjidhni shtetin nga lista e shteteve te treguar ne pjesen e si...")
 
Line 1: Line 1:
 +
{{LangMenu}}
 +
 
[[File:Candidates_list1.jpg‎|right]] = Kjo faqe eshte e hapur per qdo perdorues, nga faqja e partise.
 
[[File:Candidates_list1.jpg‎|right]] = Kjo faqe eshte e hapur per qdo perdorues, nga faqja e partise.
 
Ju mund te zgjidhni shtetin nga lista e shteteve te treguar ne pjesen e siperme te faqes. Ketu ju shihni kandidatet presidenciale (te zgjedhur nga kryetaret e 5 partive me te medha).
 
Ju mund te zgjidhni shtetin nga lista e shteteve te treguar ne pjesen e siperme te faqes. Ketu ju shihni kandidatet presidenciale (te zgjedhur nga kryetaret e 5 partive me te medha).

Revision as of 06:04, 4 March 2013

Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Candidates list1.jpg
= Kjo faqe eshte e hapur per qdo perdorues, nga faqja e partise.

Ju mund te zgjidhni shtetin nga lista e shteteve te treguar ne pjesen e siperme te faqes. Ketu ju shihni kandidatet presidenciale (te zgjedhur nga kryetaret e 5 partive me te medha). Inforamcioni i meposhtem shfaqet ne kete liste:

  • Kandidati presidencial-emri dhe avatari i qytetarit
  • Partia e cila e mbeshtet ate kandidat
  • Shiko te gjitha partite te cilat e mbeshtesin ate kandidat.