Difference between revisions of "Weekly leaderboards/Türkçe"

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
(Created page with "{{LangMenu}} right 2156. günde, haftalık lider tabloları tanıtıldı. Her vatandaş oyun istatistiklerinden bazılarını karşıla...")
 
m (link correction)
 
Line 3: Line 3:
 
2156. günde, haftalık lider tabloları tanıtıldı. Her vatandaş oyun istatistiklerinden bazılarını karşılaştırabilir ve başkalarıyla karşılaştırabilir.
 
2156. günde, haftalık lider tabloları tanıtıldı. Her vatandaş oyun istatistiklerinden bazılarını karşılaştırabilir ve başkalarıyla karşılaştırabilir.
  
En üstte, liderler sıfırlanacak olduğunda geri sayıma ve kategorinin geçmiş kazananına sahip olursunuz. Her haftanın sonunda, her kategorinin ilk 3 birimi ve ilk 3 vatandaşına karşılık gelen [[decoration|dekorasyon]]; logolar tarafında vatandaşlar için [[profile|profil]]in süslemeler bölümünde ve askeri birimler için sayfanın üst kısmında gösterilir.
+
En üstte, liderler sıfırlanacak olduğunda geri sayıma ve kategorinin geçmiş kazananına sahip olursunuz. Her haftanın sonunda, her kategorinin ilk 3 birimi ve ilk 3 vatandaşına karşılık gelen {{L|Decorations|dekorasyon}}; logolar tarafında vatandaşlar için [[profile|profil]]in süslemeler bölümünde ve askeri birimler için sayfanın üst kısmında gösterilir.
  
 
Şu anda 3 ana kategori var:
 
Şu anda 3 ana kategori var:

Latest revision as of 13:06, 31 August 2019

Languages: 
EnglishIcon-English.png
FrançaisIcon-France.png
RomânăIcon-Romania.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
TürkçeIcon-Turkey.png
Weekly leaderboards.png

2156. günde, haftalık lider tabloları tanıtıldı. Her vatandaş oyun istatistiklerinden bazılarını karşılaştırabilir ve başkalarıyla karşılaştırabilir.

En üstte, liderler sıfırlanacak olduğunda geri sayıma ve kategorinin geçmiş kazananına sahip olursunuz. Her haftanın sonunda, her kategorinin ilk 3 birimi ve ilk 3 vatandaşına karşılık gelen dekorasyon; logolar tarafında vatandaşlar için profilin süslemeler bölümünde ve askeri birimler için sayfanın üst kısmında gösterilir.

Şu anda 3 ana kategori var:

Tüm kategoriler hem zemin (tanklar) hem de hava (uçak) savaşları için hasar görmüş ve mağlup olan rakip sekmelerinden oluşuyor.

Vatandaşlar

Vatandaş kategorisinde hasar sekmeleri, vatandaşlık ülkenizde en çok zararı olan vatandaşları listelerken, mağlup edilen rakipler savaşta mağlup olan vatandaş sayısını ve vatandaşlık ülkenizdeki en büyük sayıya göre sıralar.

Her iki sekmede de iki filtre var - askeri birim ve ulusal. Askeri birlik, birlikteki üst savaşçıları filtreler. Ayrıca, sayfanın sağ üst kısmında, geri sayım saatinin hemen altında, farklı ülkeler, askeri birlikler, bölümler ve haftalık lider tabloları geçmişine göre de filtre uygulayabilecekleri bir ülke filtresi var. Not: Ulusal tıklarsanız farklı askeri birimler arasında arama yapamazsınız.

Askeri birlikler

Askeri birimler kategorisi ülkedeki en üst askeri birimleri listeler. Ayrıca, sayfanın sağ üst kısmında farklı ülke ve haftalık lider tablolarına göre filtreleyebileceğiniz bir ülke filtresi vardır.

Ülkeler

Ülkeler kategorisi Yeni Dünya 'nın önde gelen ülkelerini listeler. Önceki kategorilerin yanı sıra, bir ülke filtresine sahiptir, ancak yalnızca haftalık lider tablolarının geçmişine göre filtreleyebilir. Hasar ve rakiplerin mağlup ettiği sekmelere ek olarak, bu kategori ayrıca, hafta boyunca savaştıkları savaşların her bir bölümünde ülkelerin kazandıkları tüm hakimiyet noktalarını özetleyen hakimiyet noktaları sekmesini de içeriyor.

Önemli notlar

Lütfen bunu not al:

  • Herhangi bir hasar bombalar, roketler, bazukalar ve gerilla savaşları dahil sayılır.
  • Hasar ve pozisyonlar her 15 dakikada bir güncellenir.
  • Liderler her Salı saat 00: 00'da sıfırlanır eRepublik zamanı.
  • Vatandaşlığı değiştirirken, değişiklik gelecek Salı gününden itibaren liderlere uygulanır.
  • Geçmiş filtresi, geçmişte yalnızca 3 hafta kadar gösterilebilir.