Military tutorial/Українська

From eRepublik Official Wiki
Jump to navigation Jump to search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
ČeskoslovenštinaIcon-Czechoslovak.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
עבריתIcon-Israel.png
한글Icon-South Korea.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
SvenskaIcon-Sweden.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Основна інформація про Бій

1. Перевірте своє здоров'я: Ви зможете брати участь тільки тоді коли у вас буде 20 ХП (здоровя) або навіть більше. Якщо його у вас немає, ви можете збільшити здоров'я двома шляхами: або шляхом прийому їжі, або за допомогою комплекту здоров'я. Крім того, було б дуже розумно запастися їжею, щоб збільшити ваші бойові можливості, оскільки ви можете зцілити не менше 100 здоров'я кожні шість годин за замовчуванням. Якщо ви знаходитесь у військовій частині, кількість їжі, як правило, надається вам на регулярній основі. Якщо ви новий гравець, перебуваючи в співтоваристві вашої країни може дати вам посилання на продукти харчування і, можливо, навіть поставки зброї.

2. Купити зброю: Зайдіть на ринок (Marketplace) і купіть зброю на свій вибір. Ви можете битися і без зброї, але це знизить шкоду яку ви можете завдати ворогу і збільшить кількість ваших ударів, для перемоги над ним.(Проти сильного суперника забирає як багато часу, так і здоровя!) Щоденні тренування збільшать вашу силу. Чим вище Ваша сила, і чим більша вогнева міць вашої зброї тим більше шкоди воргу ви завдасте, і тим скорше його переможете.

3. Участь у битві: Натисніть кнопку "Зареєструватися" (Join), щоб вступити в бій. У разі РВ (резистенсні війни - повстання), вам треба вибрати сторону до якої ви хочете приєднатися.(Зайти за повстанців ("Join Resistance") або Зайти за країну ("Join Country"))

4. Вибір зброї: зброя вибирається автоматично для вас. Якщо ви хочете змінити зброю ви можете натиснути кнопку перемикання зброї.

5. Боротьба на вашому боці: Натисніть кнопку "Бій" ("Fight") під час битви на екрані. Ви будете атакувати суперника і втратите 10 здоров'я. Коли ворог втратив все своє здоров'я, ви будете нагороджені очками впливу і будете підвищені у званні. Якщо немає кнопки "Бій",то, або ваша країна не бере участь в бою, або ви маєте здоров'я нижче 20.

Деякі факти

Кампанії

На відміну від старіших версій еРепаблік, щоразу, як розпочинався напад або РВ, починається кампанія. Кожна кампанія містить окремі битви, які тривають від 1,5 до 2 годин. Щоб виграти окремі битви, одна сторона повинна досягти 1800 очок скоріше ніж інша. Щоб виграти всю кампанію, одна сторона повинна виграти вісім боїв, перше ніж інша. Отже, кампанії можуть відбуватись як протягом 12 годин або навіть довше, аж до 30 годин. Коли кожен бій закінчується, Герої Битви будуть визначатися для кожної сторони окремо, вони будуть нагороджені медалями Герой Битви і отримають по 5 золотих кожен.

Ваш Ворог і Набирання очок

Ви можете переглянути статус вашого противника, у тому числі його домінування (у відсотках до домінування вашої сторони), і, хто бореться за них. Вплив Вашого ворога завжди буде червоним, і розташований на правій частині панелі, незалежно від їх позиції (атакуючий / захисник). Протягом ігрового часу битви, гра вказує на домінуючу сторону, ту котра набрала найбільше очок (на шкалі у відстоках!).

Ліміт здоров'я

Особа повинна мати мінімум 20 здоров'я, щоб приєднатися до битви.

Характеристика зброї

  • Вогнева міць: вогнева міць зброї, помноженої на свої сили, буде визначати, яку шкоду ви можете нанести ворогу.
  • Міцність: міцність зброї,тобто скільки разів ви можете використати зброю. Кожен удар знижує довговічність зброї на один.

Як працюють лікарні

Лікарні можуть бути використані тільки захисниками регіону. Лікарні повинні були розгорнуті заздалегідь в конкретному регіоні, який атакують. Вона може бути використана тільки якщо була поміщена в число будівельних слотів, який відповідає поточному числу битви (цю інформацію можна знайти на сторінці регіону). Наприклад якщо лікарня була поміщена в другий слот будівництва в конкретному регіоні, то захисники регіону зможуть використати лікарню тільки у другому бою.

Якщо обидві ці умови виконані, захисник може використовувати лікарні в бою до максимального обсягу використання / гравець (use/player) для цієї лікарні. Наприклад якщо максимальне використоння лікарні дорівню 8, то гравці зможуть використати її тільки 8 разів.

Зверни особливу увагу кожна лікарня має показник довговічності, і буде знищена у разі вичерпання ліміту міцності. Наприклад якщо міцність лікарні 25000, то вона може забезпечити гравцям в загальному 25000 здоровя, поки ще не зруйнована.

Бойова статистика

Натискання кнопки "Battle Stats" буде відображати п'ятірку громадян, які зробили найбільший вклад на вашій стороні, для кожної конкретної битви і загальні результати.