Experience points/Српски: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
m (link correction) |
||
(5 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{{DISPLAYTITLE:Искуствени поени}} | {{DISPLAYTITLE:Искуствени поени}} | ||
{{LangMenu}} | {{LangMenu}}{{-}}{{Update translation}} | ||
[[File:Icon-Experience_points.png|left|60px]] | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center; width: | '''Искуствени поени''' ('''енг. Experience Points''') представљају искуствени ниво грађанина. Када пређете на веће нивое, добијате и веће могућности у игри. Уколико немате довољно искуствених поена да бисте користили одређену могућност, добићете поруку која обавештава колико још искуствених поена и како бисте могли да их зарадите. Нове могућности добијате и када постанете '''[[Personal_title/Српски|пунолетан грађанин]]'''. | ||
<center> | |||
{| class="wikitable collapsible" style="text-align:center; width:50%" | |||
|- | |- | ||
!Искуствени | !Ниво | ||
! | !Искуствени поени | ||
! | !Нове могућности | ||
!Максимално енергије | |||
|- | |- | ||
| {{Level|1}} | | {{Level|1}} | ||
|0 | |0 | ||
| | |[[Energy/Српски|Обнављање енергије]]<br>[[Work/Српски|Рад]] | ||
[[Train/Српски|Тренинг]]<br>Борба у [[Ground battle/Српски|дивизији]] 1<br>Градња Q1 [[Rocket factory/Српски|фабрике ракета]] | |||
|100| | |||
|- | |- | ||
| {{Level|2}} | | {{Level|2}} | ||
|10 | |10 | ||
| | | | ||
|120 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|3}} | | {{Level|3}} | ||
|20 | |20 | ||
| | |Тренирање у свим {{L|Training grounds|тренинг центрима}} | ||
|140 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|4}} | | {{Level|4}} | ||
|35 | |35 | ||
| | | | ||
|160 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|5}} | | {{Level|5}} | ||
|50 | |50 | ||
| | | | ||
|180 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|6}} | | {{Level|6}} | ||
|70 | |70 | ||
| | | | ||
|200 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|7}} | | {{Level|7}} | ||
|90 | |90 | ||
| | | | ||
|220 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|8}} | | {{Level|8}} | ||
|110 | |110 | ||
|Скупљање | |Скупљање [[Gold/Српски|злата]] | ||
|240 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|9}} | | {{Level|9}} | ||
|130 | |130 | ||
| | |Прављење [[Newspaper/Српски|новина]] | ||
|260 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|10}} | | {{Level|10}} | ||
|150 | |150 | ||
| | | | ||
|280 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|11}} | | {{Level|11}} | ||
|180 | |180 | ||
| | | | ||
|300 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|12}} | | {{Level|12}} | ||
|210 | |210 | ||
| | |Прављење [[Company/Српски|компаније]] | ||
|320 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|13}} | | {{Level|13}} | ||
|240 | |240 | ||
| | |Придруживање [[Party/Српски|политичкој партији]] | ||
|340 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|14}} | | {{Level|14}} | ||
|270 | |270 | ||
| | | | ||
|360 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|15}} | | {{Level|15}} | ||
|300 | |300 | ||
| | |Кандидовање за [[Congress member/Српски|конгресне изборе]]<br>[[Monetary_market/Српски|Мењање валуте]] | ||
|380 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|16}} | | {{Level|16}} | ||
|335 | |335 | ||
| | |Прављење политчке партије<br>Кандидовање за {{L|Party president|председника партије}} | ||
|400 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|17}} | | {{Level|17}} | ||
|370 | |370 | ||
| | |Дизање [[Resistance/Српски|устанка]] | ||
|420 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|18}} | | {{Level|18}} | ||
|410 | |410 | ||
| | |Кандидовање за [[President/Српски|председника државе]] | ||
|440 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|19}} | | {{Level|19}} | ||
|450 | |450 | ||
| | | | ||
|460 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|20}} | | {{Level|20}} | ||
|500 | |500 | ||
| | | | ||
|480 | |||
|- | |- | ||
| {{Level|21}} | | {{Level|21}} | ||
|1000 | |1000 | ||
| | | | ||
|'''500''' (''Максимум'') | |||
|- | |- | ||
| {{Level|22}} | | {{Level|22}} | ||
|1500 | |1500 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|23}} | | {{Level|23}} | ||
|2000 | |2000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|24}} | | {{Level|24}} | ||
|3000 | |3000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|25}} | | {{Level|25}} | ||
|5000 | |5000 | ||
| | |colspan="2"| Уназађивање [[Company/Српски|компаније]]<br>Борба у [[Ground battle/Српски|дивизији]] 2<br>Градња Q2 [[Rocket factory/Српски|фабрике ракета]] | ||
|- | |- | ||
| {{Level|26}} | | {{Level|26}} | ||
|7000 | |7000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|27}} | | {{Level|27}} | ||
|10000 | |10000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|28}} | | {{Level|28}} | ||
|15000 | |15000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|29}} | | {{Level|29}} | ||
|20000 | |20000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|30}} | || {{Level|30}} | ||
|25000 | |25000 | ||
| | |colspan="2"| Борба у {{L|Ground battle|дивизији}} 3<br>Градња Q3 [[Rocket factory/Српски|фабрику ракета]] | ||
|- | |- | ||
| {{Level|31}} | | {{Level|31}} | ||
|30000 | |30000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|32}} | | {{Level|32}} | ||
|35000 | |35000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|33}} | | {{Level|33}} | ||
|40000 | |40000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|34}} | | {{Level|34}} | ||
|45000 | |45000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|35}} | | {{Level|35}} | ||
|50000 | |50000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|36}} | | {{Level|36}} | ||
|55000 | |55000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|37}} | | {{Level|37}} | ||
|60000 | |60000 | ||
| | |colspan="2"|Борба у [[Ground battle/Српски|дивизији]] 4<br>Градња Q4 и Q5 [[Rocket factory/Српски|фабрику ракета]] | ||
|- | |- | ||
| {{Level|38}} | | {{Level|38}} | ||
|65000 | |65000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|39}} | | {{Level|39}} | ||
|70000 | |70000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|40}} | | {{Level|40}} | ||
|75000 | |75000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|41}} | | {{Level|41}} | ||
|80000 | |80000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|42}} | | {{Level|42}} | ||
|85000 | |85000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|43}} | | {{Level|43}} | ||
|90000 | |90000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
| {{Level|44}} | | {{Level|44}} | ||
|95000 | |95000 | ||
| | |colspan="2"| | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | | ... | ||
| ... | |||
|colspan="2"| ... | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{Level|100}} | | {{Level|100}} | ||
|375000 | |375000 | ||
| | |colspan="2"| [[Missions|Твоја мисија (I)]] | ||
|- | |- | ||
| | | ... | ||
| ... | |||
|colspan="2"| ... | |||
| | |- | ||
| | | {{Level|200}} | ||
|875000 | |||
|colspan="2"| [[Missions|Твоја мисија (II)]] | |||
|- | |||
| {{Level| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
</center> | |||
== | == Награда == | ||
Сваки пут када | Сваки пут када пређеш искуствени ниво добијаш {{Gold|1}} и пуну обновљену енергију. Видећеш прозор са обавештењем да си добио награду. По достизању {{Level|100}} и {{Level|200}} нивоа добијаш специјалне мисије. | ||
[[Category:Српски]] |
Latest revision as of 19:48, 21 August 2020
Languages: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |||||||||||||||||||||||||
|
This translated page is outdated and the information may no longer be valid. |
Искуствени поени (енг. Experience Points) представљају искуствени ниво грађанина. Када пређете на веће нивое, добијате и веће могућности у игри. Уколико немате довољно искуствених поена да бисте користили одређену могућност, добићете поруку која обавештава колико још искуствених поена и како бисте могли да их зарадите. Нове могућности добијате и када постанете пунолетан грађанин.
Ниво | Искуствени поени | Нове могућности | Максимално енергије |
---|---|---|---|
1 | 0 | Обнављање енергије Рад Тренинг |
|
2 | 10 | 120 | |
3 | 20 | Тренирање у свим тренинг центрима | 140 |
4 | 35 | 160 | |
5 | 50 | 180 | |
6 | 70 | 200 | |
7 | 90 | 220 | |
8 | 110 | Скупљање злата | 240 |
9 | 130 | Прављење новина | 260 |
10 | 150 | 280 | |
11 | 180 | 300 | |
12 | 210 | Прављење компаније | 320 |
13 | 240 | Придруживање политичкој партији | 340 |
14 | 270 | 360 | |
15 | 300 | Кандидовање за конгресне изборе Мењање валуте |
380 |
16 | 335 | Прављење политчке партије Кандидовање за председника партије |
400 |
17 | 370 | Дизање устанка | 420 |
18 | 410 | Кандидовање за председника државе | 440 |
19 | 450 | 460 | |
20 | 500 | 480 | |
21 | 1000 | 500 (Максимум) | |
22 | 1500 | ||
23 | 2000 | ||
24 | 3000 | ||
25 | 5000 | Уназађивање компаније Борба у дивизији 2 Градња Q2 фабрике ракета | |
26 | 7000 | ||
27 | 10000 | ||
28 | 15000 | ||
29 | 20000 | ||
30 | 25000 | Борба у дивизији 3 Градња Q3 фабрику ракета | |
31 | 30000 | ||
32 | 35000 | ||
33 | 40000 | ||
34 | 45000 | ||
35 | 50000 | ||
36 | 55000 | ||
37 | 60000 | Борба у дивизији 4 Градња Q4 и Q5 фабрику ракета | |
38 | 65000 | ||
39 | 70000 | ||
40 | 75000 | ||
41 | 80000 | ||
42 | 85000 | ||
43 | 90000 | ||
44 | 95000 | ||
... | ... | ... | |
100 | 375000 | Твоја мисија (I) | |
... | ... | ... | |
200 | 875000 | Твоја мисија (II) |
Награда
Сваки пут када пређеш искуствени ниво добијаш 1 златника и пуну обновљену енергију. Видећеш прозор са обавештењем да си добио награду. По достизању 100 и 200 нивоа добијаш специјалне мисије.