Programi i Benikerisë

From eRepublik Official Wiki
< Loyalty program
Revision as of 17:08, 2 August 2022 by AndyCro-Bot (talk | contribs) (template name change)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search
This page has a direct link in eRepublik.

eRepublik link: http://www.erepublik.com/en/loyalty/program


Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
МакедонскиIcon-North Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png

Benefits of the loyalty program
Loyalty program levels
More in detail benefits of the Silver level of the loyalty program

Icon-loyalty program.png Programi i Besnikërisë (LP) nisi si Programit Top konsumatorët, për të dhënë një njohje shtesë për ata lojtarë të cilët blejnë ar në eRepublik.

Kërkesa minimale për të hyrë në program besnikëri është një të gjitha me kohë të blerjes prej Flag-European Union.jpg 50 € vlerë të artë, ligjërisht, nëpërmjet faqes së artë Buy. Programi i Besnikërisë ka pesë nivele, të quajtur bronz, argjend, ari, Platinum, dhe Diamond; secili kërkon blerjen e më shumë, që është zbuluar vetëm në nivel më poshtë atë.

Programi i Besnikërisë ka shumë përfitime të tilla si: nuk ka tren / punë, shpërblime CAPTCHA ari të veçantë, mbështetje të përkushtuar të konsumatorëve dhe qasja ndaj ofertave më të veçanta për konsumatorët lartë.

Exclamation.png Important

Pikët Besnikërisë bonus janë arritur vetëm një herë për çdo kohë një nivel të ri është arritur. Për shembull, ju merrni 400 LP kur të keni arritur Silver. Nëse ju e humbni statusin Silver, por më vonë rifituar atë, ju nuk do të merrni LP 400 Bonus.