Prime Minister/Українська

From eRepublik Official Wiki
< Prime Minister
Revision as of 06:42, 15 April 2013 by ST27 (Talk | contribs) (Created page with "{{Rellink|Ігровий еквівалент: Президент}}{{-}} {{LangMenu}}{{-}} '''Прем'єр-Міністр''' є голово...")

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png



Прем'єр-Міністр є головою Кабінету Міністрів і керівник парламентської демократії. Людина, яка може замінити його, якщо він не здатен виконувати свої функції, зветься Віце-прем'єр-міністром.

Хоча це не офіційна посада, деякі країни, такі як Велика Британія, Австралія, Нова Зеландія і Канада, вирішили називати їхніх президентів "Прем'єр-міністром", щоб було подібніше до їхньої політичної системи в Реальному житті. Він стає офіційною посадою з введенням в гру політичних посад.

Винятки

Індія і Словаччина

У Індія і Словаччина, Прем'єр-міністр є головою Кабінету, але він не є виконавчим головою (як президент) країни. Фактично, він є представником народу.

Нідерланди

Крім Президента, Прем'єр-міністр мав окрему роботу в (Об'єднаних) Нідерландах, де Прем'єр-Міністр був головою Кабінету Міністрів і, фактично, главою держави. Кабінет формувався після виборів до конгресу і формування більшості партією, з найбільшою кількістю представників в Конгресі. Ця коаліція вирішувала, хто буде Прем'єр-Міністром.Ця посада була визнана еквівалентною, або навіть важливішою за Президента. Президент займав більш військову позицію. Після року експериментів і дебатів в жовтні 2010 ця позиція була розформована, після того, як останній Прем'єр Daniel Parker змінив Конституцію на користь напів-президентської демократії.(Президент є главою держави, але його влада контролюється Конгресом) Читайте більше про це тут

Хорватія й Італія

В Хорватії і Італії, Прем'єр є Віце-Президентом, а не її главою.