Applying for citizenship/Українська

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
عربيIcon-Arabic.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
עבריתIcon-Israel.png
ItalianoIcon-Italy.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Для того, щоб офіційно стати громадянином (citizen) країни спочатку треба подати запит.

Запит громадянства

Жителі можуть подати заявку на громадянство двома способами:

Через настройки "Профілю"

Change citizenship.png
На сторінці "Профіль" (Profile) під шаутбоксом ви бачите поточне місцепроживання і громадянство (citizenship). Якщо ви живете в країні, громадянином якої не є, ви побачите під вашим громадянством кнопку Змінити (change).

Якщо ви натиснете на кнопку Змінити, то побачите сторінку з повідомленням: Це повідомлення буде показано членам конгресу, які зможуть відхилити або прийняти вашу заявку на отримання громадянства.

Нижче за повідомлення знаходиться текстове поле, в якому ви можете написати, чому ви хочете стати громадянином цієї країни (country). Повідомлення може містити не більше 500 символів.

Після переїзду в країну

Після прибуття в нову країну (arrive to a country) Ви одержите повідомлення: Ви успішно прибули в (регіон)(країну)., вам буде надана можливість подати заявку на отримання громадянства в цій країні. Натискаючи на кнопку Запитати громадянство, ви потрапите на сторінку описану вище.

Примітка: Для того, аби подати заявку, ви повинні бути безпартійним.

FAQ

Чи необхідно, щоб ВСІ члени конгресу схвалили заявку в процесі певного голосування? Хіба це не перенавантажуватиме конгрес?
Ні, член Конгресу надає громадянство персонально. Голосування в цьому випадку не відбувається, член Конгресу просто вибирає із списку кому надати громадянство, приймаючи його/її заявку.

Максимум надаваємого громадянства - 10% від населення країни, це досить багато. Достатньо всього одного конгресмена лояльного іншій країні, і громадянство може бути надано сотням гравців, виникне загроза TO, хіба не так?
Насправді, ні. Це тому, що кожен конгресмен може прийняти тільки частину з максимально можливого числа заявок (максимально можливе число заявок = 10% населення країни). Тобто, в країні з 10.000 жителів і 40 конгресменами "конгресмен-шпигун" може надати громадянство 25 жителям. Жоден конгресмен не може надати громадянство 26 жителям протягом одного місяця незалежно від того, скільки ще залишилося можливих заявок з початкових 1000.


Чи можна буде побачити у модулі "Громадянство", який конгресмен схвалив окрему заявку?
Так, список заявок роздільний на дві частини: заявки чекаючі розгляди і прийняті заявки. У прийнятих заявках будуть показані всі жителі що одержали громадянство за останні 10 днів і конгресмена що натиснув кнопку "Так".

Чи є в заявці щось подібне до пояснення, яке житель може написати, коли відправляє заявку?
Так, жителям пропонується написати повідомлення, в якому бажано уточнити, чому вони хочуть одержати громадянство. Конгресмен побачить це повідомлення разом із заявкою. Це ваша можливість переконати конгресмена прийняти вашу заявку!

Більше питань - http://www.erepublik.com/en/article/citizenship-faq-and-launch-date-869480/1/20

Лінки


Back.gif Поверніться на сторінку Citizenship