Eğitim kontratı

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
RomânăIcon-Romania.png
TürkçeIcon-Turkey.png


Training contracts.png

Özel ürünler sayfasında iki adet eğitim kontratı bulunmaktadır:

  1. Icon-gold.gif 25 Altın harcayarak eğitim giderlerinize %50 indirim kazanırsınız. Bu indirim, kullanmak istediğiniz tüm eğitim binaları için 30 gün boyunca geçerlidir. Örnek: Eğer eğitim için 4 binanızı da kullanıyorsanız günlük Icon-gold.gif 2.87 Altın harcarsınız. Eğer bu kontrata sahip olursanız günlük Icon-gold.gif 1.435 Altın ödersiniz.
  1. Icon-gold.gif 53 Altın harcayarak eğitim giderlerinize %90 indirim kazanırsınız. Bu indirim, kullanmak istediğiniz tüm eğitim binaları için 30 gün boyunca geçerlidir. Örnek: Eğer eğitim için 4 binanızı da kullanıyorsanız günlük Icon-gold.gif 2.87 Altın harcarsınız. Eğer bu kontrata sahip olursanız günlük Icon-gold.gif 0.287 Altın ödersiniz.

Notlar

  • İki kontratı birlikte kullanamazsınız. Bu yüzden ihtiyaçlarınıza en uygun kontratı seçmelisiniz.
  • Kontratı sadece bir kez imzalayabilirsiniz, dolayısıyla bir seferde 30 günden fazla süreli kontrat imzalayamazsınız. Eğer kontratınızın süresi 648 saatten (27 gün) az kaldıysa yeni kontrat imzalayabilirsiniz.
  • Eğitim alanları sayfasında kontratınızın kalan süresini görebilirsiniz.
  • Eğer devam eden yani aktif bir %50 / %90 eğitim kontratınız varsa, yeni bir kontrat alabilir ve kontratınızın kalan süresini uzatabilirsiniz.
  • “Brothers in Arms” etkinliğinden aktif bir % 99 eğitim kontratınız varsa, normal olarak yeni bir %50 / %90 satın alabilirsiniz. Eğitim sayfanızda her iki Eğitim kontratını da göreceksiniz. Lütfen yeni olanın yalnızca % 99 Eğitim kontratınızdaki zamanlayıcı bittiğinde etkinleştirileceğini unutmayın.

Training contract banner.png

Ayrıca bakınız


Özel teklifler

Saldırı paketiHavacı paketi S/XS • Karaborsa paketiBlitzkrieg paketiDövüş zulasıPiyade kitiMaverick paketiAltın paketi XSAylık altın paketiGüç paketi
Yardım paketiTank paketi XSGodaman paketiSavaş zulasıEğitim kontratıOyun jetonları
Dönemsel: Hediye paketiGölge savaşçısı paketi S
Sonbahar: Sonbahar paketi XSSonbahar paketi SSonbahar paketi MSonbahar paketi LSonbahar paketi XL