Tutorial/Lietuvių

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
עבריתIcon-Israel.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Pradžia

1. Patikrink sveikatos(Healt)lygį: Tau bus leidžiama kovoti tik jei tavo sveikata nėra mažesnė nei 20 . Jei ji yra mažiau 20, tau reikia ją pakelti, tai gali padaryti dviem būdais: valgant maistą (food), arba naudojant health kit.

2. Nusipirk ginklą: Paspausk market ir pasirink markeplace, čia ir nusipirk ginklą savo nuožiūra. Galima kovoti ir neginkluotam, bet tai sumažins tavo daromą žalą, bei įtaką mušio eigai (influence). Treniruodamasis kasdien tu padidinsi savo jėgą(strenght). Kuo didesnė tavo jėga, ir kuo didesnė tavo ginklo šaunamoji galia(firepower), tuo daugiau žalos padarysi oponentui, bei daugiau įtakos.

3. Prisijungti prie mūšio: Pagrindiniame puslapyje paspausk "Join" mygtuką prisijungimui prie mūšio. Sukilimo atveju, tau bus leidžiama pasirinki kurioje pusėje kovosi - sukilėlių ar valstybės ( "Join Resistance" or "Join [Country]")

4. Pasirinkti ginklą: Ginklas parenkamas automatiškai. Jei nori pasikeisti ginklą, paspausk ginklo keitimo mygtuką esantį žemiau tavo ginklo.

5. Kovok: Spausk "Fight" mygtuką kovos lange. Su lig kiekvienu paspaudimu tu padarysi žalą savo oponentui,bei neteksi 10 savo sveikatos. Kai priešininkas neteks visos savo sveikatos tu būsi apdovanotas įtakos(influence) taškais,kurių dėka gali keliamas tavo karinis rangas. Jei "Fight" mygtukas neaktyvus, tai reiškia, kad tavo šalis nedalyvauja šiame mūšyje arba tavo sveikata mažiau 20.

Truputis faktų

Kovos eiga

Kova susideda iš 8-15 raundų. Kiekvienas raundas trunka 2h. Tai reiškia, kad vienas mūšis vyksta nuo 16 iki 30 valandų.


20137522.JPG


Tikslas laimėti 8 raundus. Kiek laimėjo raundų matome pagal tai kiek karūnėlių yra po kiekvienos šalies pavadinimu. Raundas yra laimimas tos šalies, kuri padarė daugiau įtakos taškų per 2h. Dabar vykstančio raundo rezultatas matosi raudonai mėlynoje sienoje, kuri rodo kiek, kuri šalis procentų padarė bendro įtakos taškų kiekio.

Kovos laukas

28109190.jpg

1. Valstybės, kurios kovoja ir jų MPP.

2. BH(Battle Hero – Kovos Herojus) tas žmogus, kuris už savo šalį(sąjungininkus) padarė daugiausia įtakos taškų per dabar vykstantį raundą.

3. Kiek laiko liko iki raundo galo.

4. Kompiuterio parinktas tau priešas.

5. Tavo ginklas, jei esi naujokas geriausiai kovok plikomis rankomis.

6. Tavo rank points(Ranko taškai) jie gaunami už padarytus įtakos taškus kovoje.

7. Ten atsiras ligoninės ikona, kai ši bus aktyvi. Galima atsigyditi nuo 10-50hp priklausomai nuo ligoninės.

8. HP(Health Pack – Gyvybės Papildymai) jie skirti tik seniems žaidėjams, tikrai ne naujokams. Daug pigiau atsistatyti gyvybes su batonais.

9. Kovojimo mygtukas. Vienas kovojimas atima 10hp.

10. Papildomas priedas, užmuša priešininką, visada duoda 1 patirties tašką, o įtakos taškai priklauso nuo to ar kovoji su ginklu ar be.

11. Battle stats(Mūšio statistika). Rašoma 5 daugiausiai padarę įtakos taškų, bei tas, kuris per visus raundus padarė daugiausiai įtakos taškų.


Rising meniu

Pagrindinis puslapis · Rinka · Bendruomenė · Taisyklės · Istorija