Contact

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
This page has a direct link in eRepublik.

eRepublik link: https://www.erepublik.com/en/tickets


Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
ČeskoslovenštinaIcon-Czechoslovak.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png

Контактна сторінка - офіційний спосіб зв'язатись з Службою підтримки eRepublik. Натисніть на посилання "Contact" внизу будь-якої сторінки, щоб відкрити сторінку служби підтримки.

Footer.jpg

Ви також можете зайти сюди, натиснувши на посилання "Report Abuse" на сторінках газетних статей, коментарів, шаутів та особистих повідомлень. На даний момент Служба підтримки eRepublik здійснюється лише англійською мовою.

Запам'ятайте, якщо у вас виникли будь-які проблеми з Вікі, то ви можете звернутись до одного з адміністраторів Вікі або залишити повідомлення тут.

Служба підтримки eRepublik

Переглянути мої заявки

Viewmytickets.jpg Клацніть по цьому посиланню, щоб продивитися заявки, які посилали раніше. Ви можете перевірити статус ваших заявок, відповіді, і навіть повідомлення від адміністрації.

Залишити заявку

Submitticket.gif Ваші повідомлення, пропозиції або скарги передаються через заявку (ticket).

Кожна заявка буде прийнята членом команди одного з Департаментів. Описи різних департаментів знаходяться нижче. В даний час для повідомлення осіб про статус їх заявок використовується електронна пошта.

База знань(FAQ)

Main article: Knowledge base
Knowledgebase.gifПодібно Вікі, FAQ - це скорочений варіант найбільш поширених питань.

Департаменти

Допомога новим громадянам

Вітаємо вас і ласкаво просимо в Новий центр допомоги громадянам. Отже, Ви отримали громадянство і не знаєте, що робити далі? Тут, у Центрі допомоги новим громадянам ми відповімо на Ваші питання, намагаючись говорити найбільш доступною мовою. Завдяки отриманим від вас питань був складений FAQ. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з ним, до того, як Ви почнете писати повідомлення.

Заява про образливий контент

Якщо Ви бажаєте допомогти нам створити більш кращий світ, ми були б вдячні за Ваші повідомлення про матеріали недоречного змісту, які Ви знайшли в Новому Світі.

Заява про помилку

Ви повинні якомога швидше повідомляти про знайдені технічні помилки, які можуть вплинути на eRepublik. Ми хотіли б подякувати Вам за Вашу підтримку.

Заява про створення декількох облікових записів

Якщо ви підозрюєте одного або більше громадян в управлінні декількома акаунтами, Ви можете попросити про проведення розслідування. (Дивіться також Мульти-акаунти)

Запит апеляції

Якщо Ваш акаунт забанив модератор, і Ви не згодні з рішенням, то Ви маєте право подати на апеляцію. Крім цього використовуйте цей розділ, якщо Ви подали заявку на іншого громадянина або організацію і вважаєте, що необхідні заходи не були вжиті. Лише одна скарга може бути подана у кожному випадку і тільки від учасника, якого не влаштувало певне рішення. Буде проведено повторний аналіз, і надано остаточне рішення.

Зворотній зв'язок

Час від часу, громадяни всього лише хочуть висловити своє ставлення щодо гри або нашої роботи і надати нам корисні поради. Ми твердо віримо в те, що уява - це єдине, що потрібно для зміни майбутнього. Якщо Ви бажаєте, щоб інші громадяни теж бачили Ваші пропозиції, то Ви повинні їх представити в спеціальному розділі, створеному на форумі.

Оплата

Будь-яке повідомлення, про донат справжніх грошей повинно мати цю тему, щоб Ви могли отримати відповідь від встановленого департаменту.

Преса

Будь-які повідомлення, які стосуюються eRepublik в ЗМІ, включаючи інтернет-видання, приймаються Департаментом Преси.

Ігрова підтримка

Так як eRepublik розвивається з кожним днем, то Ви можете відправити повідомлення з темою, не позначеної вище. Не соромтеся робити це, оскільки у нас є для цього спеціально призначений департамент, готовий надати підтримку навіть у непередбачуваних ситуаціях, які можуть виникнути. До Судової системи, всі справи, що стосуються контрактів, повинні відправлятися в цей департамент.

Зауваження

Будь-яка тема, яка прямо або побічно є повідомленням безпосередньо для команди eRepublik, буде переміщена без повідомлення в Форум Відкритих Листів. Будь-яка тема у Форумі Відкритих Листів буде розглянута командою при першій же можливості. Майте на увазі, що теми, в яких проявлено неповагу до законів eRepublik, будуть видалені без жодного розгляду.


Back.gif Поверніться на сторінку Головна сторінка


Принципи Адміністрації

Закони · Доповнення до Правил · Штрафні бали · Апеляція · Зв'язок