Головна сторінка

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БеларускаяIcon-Belarus.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
ČeskoslovenštinaIcon-Czechoslovak.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png

Головна сторінка(або домашня сторінка) є першою сторінкою яку ви бачите після входу у систему в eRepublik. Ви можете повернутися на неї в будь-який час, натиснувши будинок ліворуч у меню.

Меню

Header.png

У верхній частині кожної сторінки еРепи є:

  • Годинник Сервера - показує дату і час гри (GMT-8)
  • Пошук - надає можливість знайти громадян за ніком

Меню присутнє практично на всіх сторінках eRepublik. Воно має 6 основних кнопок. Перша кнопка приведе вас на головну, а друга приведе до вашого ленду (землі; тобто ваших ферм, заводів тощо). Кнопка Війни перенаправить вас до списку битв. Наступні дві кнопки Маркет і Комюніті мають підменю де є посилання на інші сторінки, котрі потрібні у вашому житті в eRepublik. Кнопка Золото (Gold&Extras), приведе на сторінку, де можна буде купити золото або ряд інших бонусів.

Профіль попереднього перегляду

З лівого боку кожної сторінки, ви побачите, ваш профіль попереднього перегляду. Тут відображається таке:

Homepage sidebar.png
Ваш аватар, ім'я та посилання на профіль. Також прапор країни, в якій ви перебуваєте і ваш рівень досвіду. Якщо піднести курсор миші до шкали досвіду, то вам відкриється детальніша інформацію.
Завантажте зображення аватару як найшвидше!
Це показує рівень вашого здоров'я
Кнопку Їсти буде видно, якщо у вас є їжа в інвентарі. Якщо ні, то ви побачити повідомлення Купіть їжу (Buy food).
Кількість золота і національних валют, що є у вас в наявності (валюта країни де ви перебуваєте та валюта країни громадянство котрої у вас є).
Тут висвітлюються місії, які можна виконати. Натискання на будь якому зображенні місії показує вимоги для її виконання. Якщо ви виконаєте вимоги, натиснувши на кнопку місія, вона буде завершена і ви отримаєте нагороду.
Конверт (вхідні повідомлення) - число поруч з конвертом показує кількість непрочитаних повідомлень.

Дзвоник (повідомлення інших типів) - число поруч з дзвоном позначає оповіщення про коментування вашого запису, чи про переказ вам грошей, чи про бажаючих додати вас у друзі.

Кнопка виходу


Статус країни

Статус країни показує три останні військові події, в тому числі військові кампанії та війни за визволення регіонів. Це також показує поточних ворогів вашої країни. Статус не буде показувати ворогів альянсів, і не буде показувати останніх військових подій у ваших союзників.

Щоденні завдання

Це забезпечує вам пряме посилання на ваші повсякденні завдання, як громадянина.

Дає вам прямий лінк до виконання щоденних завдань.
Ви можете отримати нагороду після виконання всіх завдань

Якщо ви виконали всі денні завдання і не забрали винагороду, вона зникне з домашньої сторінки наступного дня.

Daily tasks.jpg

Військові кампанії

Homepage military section.png

Розділ Військові кампанії надає вам список поточних битв, а також попередні виграні битви.

Кампанія дня показана першою в черзі. Кампанія дня може бути встановлена президентом країни. Ця кампанія буде з червоною кнопкою Fight зверху над іншими кампаніями. Після цього є перлік всіх інших битв. Далі битви за участю союзників Нарешті, битви за участю союзників, показано країни, які здатні боротися у вашій країні.

More military campaigns (Більше військових кампаній) - це посилання приведе вас на сторінку, де Ви будете бачити кожен бій, ви можете битися з вашою країною. Latest events (Останні події) - приведуть вас до останніх військових подій на сторінці.

Голосування

Election day.JPG

Якщо в країні будуть відбуватись вибори Президента чи до Конгресу, зявиться синя кнопка з написом "Vote now", у верхній частині головної сторінки громадянина, якщо він ще не проголосував. Натискання кнопки "Проголосувати" покаже список кандидатів. Крім того, якщо громадянин перебуває в партії, кнопка "Vote now" також з'явиться, якщо вибори президента партії відбуватимуться.

Новини

Homepage news.png

Цей розділ дає доступ до новин в еРепі. Є 8 різних категорій і посилань на вашу підписку.

  • All categories
  • First steps in eRepublik (Перші кроки в eRepublik)
  • Battle orders (Ордери битв - вказує в якому регіоні бити!)
  • Warfare analysis (Військовий аналіз)
  • Political debates and analysis (Політичні дебати та аналіз)
  • Financial business (Фінанси)
  • Social interactions and entertainment (Соціальна взаємодія і розваги)
  • Newspaper subscriptions (Газети на котрі ви підписались)

Виберіть одну з категорій де ви зможете переглянути статті по даній категорії.

Громадянський канал

Citizen feeds.png

Громадянський канал маленьких повідомлень (AKA вигуки), які ви можете написати на стіні, і які побачать ваші друзі. Вони зможуть коментувати їх і голосувати за них. Ви можете написати нове повідомлення кожні 10 хвилин. Повідомлення обмежене 160 символами, і ви не можете використовувати будь-який код користувача (HTML, BBCode, JavaScript). Посилання будуть оброблятися автоматично. Коментарі не можуть перевищувати довжини у 480 символів. За коментарі теж можна голосувати. Число голосів, видно під вашим повідомленням. Натиснувши на кількість голосів, ви побачите, ніки тих хто голосував.

Коли ви створюєте, коментуєте або голосуєте за повідомлення, ви будете розглядатися як абонент. Це означає, що ви будете отримувати сигнал кожного разу, коли хтось внесе новий коментар чи проголосує.

На домашній сторінці перегляду присутні тільки 10 останніх повідомлень, написані вашими друзями. Для отримання додаткової інформації необхідно натиснути кнопку старі повідомлення. Ви можете бачити, тільки 100 останніх повідомлень друзів. Коментарі відображаються в групах по п'ять. Якщо у повідомлення більше ніж п'ять коментарів, вам необхідно натиснути кнопку попередні коментарі, щоб побачити попередні 5 і так далі.

Якщо у вас немає друзів, ви не будете бачити ніяких повідомлень. У цьому випадку ви побачите можливість знайти нового друга чи бачити рекомендацію друга.

Примітка: Ваші повідомлення видно тільки першим 2000 друзів (що є у вашому списку). Тому якщо у вас є більше 2000 друзів, деякі з ваших друзів не побачить вашого повідомлення.

Якщо ви отримуєте яку небудь медаль, то буде створене автоматичне повідомлення про ваше досягнення, яке побачите ви і ваші друзі.

Нижній колонтитул

Внизу кожної сторінки є посилання на:

Footer.jpg