خانه

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
한글Icon-South Korea.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
Products and Raw materials:

Icon - Food Q3.png Icon - Weapon Q6.png Icon - Aircraft Listing.png Icon - Moving ticket Q3.png Icon - House Q1.png Icon - Food Raw Materials.png Icon - Weapon Raw Materials.png Icon - Aircraft Weapon Raw Materials.png Icon - House Raw Materials.png


انرژی و تاثیرات آن

· غذا · جعبه کمکهای اولیه · زمین های تمرین · کار · جنگ · جنگ چریکی · بلیط مسافرت

خانه‌ها بازیابی انرژی و استخر انرژی شهروند ها را افزایش می‌دهند. مانند همه محصولات، می توان آن را از بازار خریداری کرد.

هنگامی که یک خانه در موجودی شهروند قرار گرفت، خانه باید قبل از اینکه شهروند از مزایای خانه بهره مند شود، فعال شود. خانه ای که فعال شده است را نمی توان در بازار فروخت.

تولید خانه

  • Icon - House Raw Materials.png ماده اولیه خانه برای ساخت خانه استفاده می شود.
  • تنها راه برای تولید خانه استفاده از کارهای انجام شده توسط کارمندان شما است. شما نمی توانید به عنوان مدیر در کارخانه های خانه یا شرکت های مواد خام خانه خود کار کنید.
  • اگر شهروندی دو یا چند شرکت با کیفیت یکسان داشته باشد، آن شرکت ها فقط در ساخت یک خانه مشارکت خواهند داشت. به عنوان مثال، اگر 1 کارخانه کیفیت 3 خانه دارید، فقط می توانید 3 بلیط کار در روز را برای یک خانه اعمال کنید، اما اگر 2 کارخانه کیفیت 3 خانه دارید، می توانید روزانه 6 بلیط کار را برای یک خانه تکی اعمال کنید.

کیفیت خانه

اثربخشی خانه ها به کیفیت آنها بستگی دارد.

سطح کیفی یک خانه دو ویژگی را تعیین می کند: استخر انرژی و بازیابی انرژی:

کیفیت 1: +100 پاداش استخر انرژی، +2 پاداش بازیابی انرژی
کیفیت 2: +160 پاداش استخر انرژی، +2 پاداش بازیابی انرژی
کیفیت 3: +200 پاداش استخر انرژی، +2 پاداش بازیابی انرژی
کیفیت 4: +300 پاداش استخر انرژی، +2 پاداش بازیابی انرژی
کیفیت 5: +400 پاداش استخر انرژی، +2 پاداش بازیابی انرژی

خانه همچنین دارای "دوام" است، که تعیین می کند چند روز ممکن است قبل از دور انداختن دوباره استفاده شود، در حال حاضر، 7 روز است، صرف نظر از کیفیت خانه، به علاوه پاداش برای اندازه شهر.

از روز 2,492 شهروند به ازای هر خانه فعال با کیفیت متفاوت، 1 امتیاز اضافه کاری در ساعتی که فعال باقی می‌ماند، دریافت خواهند کرد. به عنوان مثال، اگر یک شهروند 3 خانه فعال (کفیت 1، کیفیت 2، کیفیت 3) داشته باشد، در هر ساعت 3 امتیاز اضافه کاری دریافت می کند.

فعالسازی خانه

خانه به دو صورت فعال می شود:

  • در صفحه انبار، با کلیک بر روی خانه موجود در موجودی، گزینه ای برای فعال سازی خانه در اختیار شهروند قرار می گیرد.
  • در صفحه شهر، در برگه «اطلاعات سکونتگاه»، گزینه‌ای برای فعال کردن یا گسترش خانه‌ای که قبلاً فعال شده است وجود خواهد داشت.

هنگام فعال کردن خانه، هزینه فعال سازی باید پرداخت شود. هزینه هر بار که خانه ای فعال می شود پرداخت می شود. هزینه فعال سازی بر اساس شهری که خانه قرار است فعال شود محاسبه می شود. قبل از فعال شدن خانه، مقدار هزینه فعال سازی نشان داده می شود. لطفاً توجه داشته باشید که در صفحه ذخیره سازی، در صورت تمدید خانه، فقط زمانی که خانه را برای اولین بار فعال می کنید، هزینه را مشاهده نمی کنید.

از روز 2,492 شهروند می توانند در هر زمان یک خانه با هر کیفیت را فعال کنند. اما اگر خانه ای با همان کیفیت فعال شود در حالی که قبلاً خانه ای با همین کیفیت فعال باشد، ماندگاری خانه افزایش می یابد.

؛ مثال: اگر شهروندی خانه کیفیت 1 داشته باشد که 3 روز دیگر منقضی می شود، فعال کردن خانه Q1 دیگر (که در 7 روز منقضی می شود) نشان می دهد که خانه کیفیت 1 اکنون 10 روز دیگر منقضی می شود (3+7).

اطلاعات تاریخی

در گذشته خانه در هر زمانی غیرفعال می شد و دوباره فعال می شد. زمانی که خانه‌ها می‌توانستند غیرفعال شوند، غیرفعال کردن خانه باعث می‌شد که دوام آن در یک ساعت افزایش یابد. به عنوان مثال، غیرفعال کردن خانه پس از استفاده از آن به مدت 1 ساعت و 3 دقیقه، 2 ساعت از ماندگاری آن را می گیرد.

نسخه های قدیمی خانه ها:

بیشتر بخوانید