Lana/Македонски

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
МакедонскиIcon-North Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


eRepublik Rising
Дуел со Лана
Лана беше инструктор за тренинг во тренинг центрите. Таа ве пренасочува кон понапредните тренинзи. За последен ден таа беше видена на ден 1323 од Новиот свет.

Почетокот на eRepublik Rising

Оргиналниот изглед на Лана

Првично во еРепаблик Risign, Лана даваше бесплатни здравствени проверки на граѓаните кои што се бореле во битка, Lana gave Free Health Checks to the citizens that fought in battles, безоглед на тоа дали регионот каде што се бореле имало болница. Следниов текст беше прокажан:

Welcome back, Citizen, I arranged a free health check for you because you fought yesterday. This will get your health back to 70!
Лана исто така тогаш ги направи промените за здравје и среќа во двете храна и куќи.

Средина на еРепаблик Rising

На средината на Rising повеќе немаше бесплатни здравствени прегледи. Наместо, секогаш коѓа ќе изгубиш во битката, ти се враќа 70 здравје, наместо 40, соЕнергетскиот комплет.

Пред ден 1,324

Лана беше само инструктор по тренинг.


Моментално

Таа се појави повторно во Duel Time мисијата.


Видете исто така