Mutual protection pact/Українська

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
LatviešuIcon-Latvia.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png

Альянс, раніше відомий як "Mutual Protection Pact (MPP)" ("Пакт взаємного захисту") — це угода про взаємний захист між двома державами. Якщо одна з країн-учасників угоди атакована, інша країна автоматично стає її союзницею у війні. Якщо країна є союзницею у війні, її громадяни можуть воювати за країну-союзницю з території своєї країни. Ця угода є вигідною, оскільки ви можете розраховувати на своїх партнерів у випадку агресії проти вас. З іншого боку, ви будете змушені воювати проти нападника на будь-яку країну-учасницю угоди, навіть якщо нападник пов'язаний з вами в рамках іншого альянсу.

Коротко кажучи, якщо країна атакує первинну територію іншої країни, то остання може контр-атакувати агресора (як у первинних регіонах, так і в окупованих) разом з усіма своїми союзниками, оскільки в цьому випадку альянси автоматично активуються.

Як створюються альянси

Mutual protection pacts.png

Підписання угоди про альянс доступне з головному меню –> Суспільство –> My country –> Державна адміністрація

Застереження: Підписання альянсу коштує по Icon-gold.gif 100 золотих для обох країн. Альянс чинний протягом 30 днів з дня підписання.

Альянси можуть бути запропоновані як закони Президентом будь-якої країни. Як тільки Президент пропонує Конгресу альянс з певною країною, Icon-gold.gif 100 золотих вираховуються зі скарбниць обох країн. Члени Конгресів обох країн мають підтримати чи відхилити угоду про альянс. Якщо угода затверджена обома Конгресами, то вона вважається підписаною з дня позначення як accepted (прийнято) на сторінці голосування. Якщо угода відхилена хоча б одним з двох Конгресів, то Icon-gold.gif 100 золотих повертаються на рахунки обох країн.

Альянси можуть пропонуватись Президентом і розглядатись Конгресом в будь-який момент до втрати ними чинності.

Після 30 днів з дня підписання альянс автоматично припиняє свою дію. До цього моменту Президент може запропонувати Конгресу новий альянс з тією ж країною і, в разі затвердження, дата розірвання угоди зсувається ще на 30 днів.

Розірвання альянсу у разі "дружнього нападу"

Не зважаючи на строки чинності, альянси автоматично розриваються у разі нападу однієї з країн-членів альянсу на іншу країну-члена того ж альянсу (процедура відома також як friend of a friend cancellation)

Приклад: Якщо Росія та Україна перебувають в альянсі з Угорщиною, і Росія атакує Україну, то угода між Росію та Угорщиною вважається розірваною.

Активація Альянсу

В будь-якій війні, країна-нападник та країна, яка захищається, може мати союзників з допомогою альянсів.

На дію альянсів впливає визначення понять "нападник" ("attacker") та "захисник" ("defender").

Нападник - країна, яка атакувала певний регіон, не обов'язково з оголошенням війни.

Захистик - нинішній власник регіону, який атаковано.

Важливо знати про альянси:

У війнах альянси не чинні, доки вони не активовані.
Альянси активуються у разі захисту первинних регіонів, які вже належать країні, тобто регіонів, в яких неможливо розпочати Визвільну війну.
Активовані альянси за замовчуванням діють до кінця війни. Пропозиції миру відміняють війни, розпочаті альянсами, але війни починаються знову, як тільки дія угоди про альянс активується.

Приклад: Країна A має угоду про альянс з країною B. Країна C атакує первинний регіон країни A. Таким чином, країна B стає союзницею країни A у війні проти країни C. Якщо країна B і країна C підпишуть мирний договір, країна B не буде більше союзницею країни A в цій війні. Однак, якщо країна C атакує первинний регіон країни A, країна B знову стає союзницею країни A. Це правило діє також для війн, розпочатих через ланцюгову реакцію (див. далі).

Активовані альянси сприяють всім наступним активним військовим діям в будь-якому регіоні.

Ланцюгова реакція

Виходячи із зазначених вище визначень "нападника" і "захисника", якщо країна межує з країною-нападником на союзника, розпочинається війна проти агресора-сусіда.

Див. також

Зовнішні посилання


Back.gif Поверніться на сторінку Country administration

Back.gif Поверніться на сторінку Military


Laws that can be proposed by

President: New citizen message · MPP · Declare war · Airstrike · Propose peace · Trade embargo · Resource concession · Leave alliance · Change alliance leader
Congress: Country donations · Minimum wage · President impeachment · Issue money · Change taxes · Accepting citizenship
Either President or Congress: Natural enemy
Dictator: Any of the above Laws except New citizen message and President impeachment