Rising:Main Page/Polski

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БеларускаяIcon-Belarus.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran2.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
日本語Icon-Japan.png
한글Icon-South Korea.png
LatviešuIcon-Latvia.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png

Erepublik wiki polska portal.jpg

Kliknij którąkolwiek z kategorii, aby dowiedzieć się co nieco o eRepublik. Alfabetyczny spis wszystkich artykułów w naszym języku znajdziesz tutaj.
Jeśli masz smykałkę do tłumaczenia lub pomysły na nowe artykuły - czuj się upoważniony do rozwijania polskiej eWiki. Oczywiście, z umiarem ;-)
Obecnie w tej wiki mamy 23,396 artykułów.    
Nowinki
Latest News
   
Czy wiesz że...
...największy lvl w eŚwiecie ma Romper ?
   
Wybrany artykuł
Polska Partia Libertariańska (PPL) to skrajnie prawicowa, libertariańska polska partia. Zajmuje 5 miejsce w TOP5 partii w Polsce.

Czytaj więcej...

   
Wybrana biografia
Citizen1167562.jpg

Koniec lata 2008 roku był trudnym czasem dla Polaków. Żyli oni na ziemiach zajętych przez Szwecję, bez możliwości wyzwolenia. Właśnie wtedy - w tym trudnym okresie - przyszedł na świat 3Xpro. Wiele miesięcy później okazało się, że dzień 19 września 2008 roku jest dniem narodzin jednego z największych ePolaków. 3Xpro pierwszy raz wyszedł na pole bitwy podczas wyzwalania Little Poland, późniejszej stolicy ePolski. Zadał wtedy aż 465 dmg, co było dużą wartością w tamtym czasie. Wyzwalanie trwało wiele dni, a 3Xpro walczył w tym czasie 27 razy. Po powstaniu GROMu szybko zasilił szeregi tej organizacji bojowej, jednak po kilku miesiącach opuścił ją. 3Xpro dwukrotnie zasiadał w rządzie. Od zawsze interesował go moduł gospodarczy, więc wybranie go do Ministerstwa Gospodarki i Finansów wydaje się naturalne. Po raz pierwszy zasiadł w rządzie miudyka w kwietniu 2009 - zajmował wtedy stanowisko wiceministra u boku legendarnego carbona. Ponad rok później ponownie wszedł do rządu, tym razem do gabinetu Ariakisa. Otrzymał wtedy tekę Ministra Gospodarki i Finansów.

Czytaj więcej...

   
Wybrana grafika
Icon-Ireland.png
Irish Ball Flag

Made by Martin23230.
 


Menu Rising

Homepage · Rynek · Reguły · Historia · Społeczeństwo 
Do czytelników
Wiki eRepublik została stworzona i jest administrowana przez użytkowników dla użytkowników. Obywatele tacy jak Ty mogą zrobić wszystko w tej Wiki, z wyjątkiem paru rzeczy, które jednak na pewno będziesz mógł robić później, o ile wciąż będziesz nimi zainteresowany. Podobnie jak wszystkie encyklopedie, Wiki bazuje na neutralnych i rzeczowych informacjach. Nie jest to miejsce dla wojen między użytkownikami tudzież nieobiektywnych artykułów .