Rising:Main Page/Polski

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
عربيIcon-Arabic.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
ČeskoslovenštinaIcon-Czechoslovak.png
EestiIcon-Estonia.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
עבריתIcon-Israel.png
ItalianoIcon-Italy.png
日本語Icon-Japan.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
NorskIcon-Norway.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Erepublik-rising-logo.jpg

Ta strona została zachowana jako informacje historyczne z Rising.
Dane te są nieaktualne i nie powinny być używane w obecnej grze.


Erepublik wiki polska portal.jpg

Kliknij którąkolwiek z kategorii, aby dowiedzieć się co nieco o eRepublik. Alfabetyczny spis wszystkich artykułów w naszym języku znajdziesz tutaj.
Jeśli masz smykałkę do tłumaczenia lub pomysły na nowe artykuły - czuj się upoważniony do rozwijania polskiej eWiki. Oczywiście, z umiarem ;-)
Obecnie w tej wiki mamy 24,755 artykułów.    
Nowinki
Latest News
   
Czy wiesz że...
...BuzzY był pierwszym prezydentem ePolski wybranym w demokratycznych wyborach?
   
Wybrany artykuł
Punkty doświadczenia reprezentują poziom wiedzy jaką osiągnął obywatel w eRepublik. Punkty doświadczenia pomogą Ci odblokować takie funkcje jak startowanie do wyborów. Jeśli nie masz odpowiedniej liczby punktów doświadczenia, zostaniesz poinformowany o ilości której potrzebujesz.

Czytaj więcej...

   
Wybrana biografia
Citizen2199716.jpg

Pyc!o - urodzony 22 listopada 2009 roku (733 dzień erepublik). Swoją drogę w eŚwiecie rozpoczął w Oddziale Niezależnej Polski aka Szopy. Był wtedy niedoświadczonym graczem i po 2 tygodniach opuścił bojówkę, przechodząc na dwuklika. Do aktywnej gry powrócił w maju, zakładając gazetkę pod nazwą: Szkoda gadać oraz dołączył do oddziału Perun, który stacjonował wtedy na Słowacji. W tamtym czasie odbył się jego pierwszy start do słowackiego kongresu, lecz nie udało mu się. Znudzony nudnym eŻyciem na Słowacji, postanowił powrócić do ePolski, gdzie dołączył do Niezależnej Polski. Po 2 tygodniach, dostał posadę vRzecznika partii, a potem rzecznika. W sierpniu ponownie piastował ten sam urząd oraz dostał szansę pracy w rządzie na stanowisku vice Ministra Edukacji Narodowej (2 tygodnie). Na jesień postanowił zmienić barwy partyjne i dołączył do Narodowej Demokracji, gdzie przebywał do końca marca. W tym czasie dwa razy był szefem departamentu prasowego oraz trzykrotnie startował do kongresu, lecz i tym razem bez wielkich sukcesów. Na wiosnę powrócił do swojej pierwszej partii Niezależnej Polski. Na chwile obecną należy do bojówki ONP, gdzie jest jej dowódcą.

   
Wybrana grafika
Vanatorii de Munte v2.jpgRomanian Army Division Batalionul Vanatorii de Munte

 


 
Do czytelników
Wiki eRepublik została stworzona i jest administrowana przez użytkowników dla użytkowników. Obywatele tacy jak Ty mogą zrobić wszystko w tej Wiki, z wyjątkiem paru rzeczy, które jednak na pewno będziesz mógł robić później, o ile wciąż będziesz nimi zainteresowany. Podobnie jak wszystkie encyklopedie, Wiki bazuje na neutralnych i rzeczowych informacjach. Nie jest to miejsce dla wojen między użytkownikami tudzież nieobiektywnych artykułów .
    Menu Rising

Homepage · Rynek · Reguły · Historia · Społeczeństwo