Rising:Main Page/Polski

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БеларускаяIcon-Belarus.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran2.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
日本語Icon-Japan.png
한글Icon-South Korea.png
LatviešuIcon-Latvia.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png

Erepublik wiki polska portal.jpg

Kliknij którąkolwiek z kategorii, aby dowiedzieć się co nieco o eRepublik. Alfabetyczny spis wszystkich artykułów w naszym języku znajdziesz tutaj.
Jeśli masz smykałkę do tłumaczenia lub pomysły na nowe artykuły - czuj się upoważniony do rozwijania polskiej eWiki. Oczywiście, z umiarem ;-)
Obecnie w tej wiki mamy 23,138 artykułów.    
Nowinki
Latest News
   
Czy wiesz że...
...Chorwacja była niegdyś najlepszym sojusznikiem Polski ?
   
Wybrany artykuł
Baby Boom to duży napływ młodych graczy w krótkim czasie spowodowany reklamą na różnych forach, stronach internetowych typu demotywatory, komixxy itp. Baby Boom najczęściej występuje w jednym kraju. Za BB zwykle odpowiedzialni są aktywni gracze.
   
Wybrana biografia
Citizen4387836 v2.jpg
BorysSzyc - urodzony 808 dnia Nowego Swiata, znany ze swoich wywiadów. Niedługo po rozpoczęciu gry Borys wstąpił do grupy bojowej Darkwood, potem stal się członkiem aWP. Swoja karierę politycznę rozpoczął od zwerbowania do Partii Ruchu Oporu przez Bercika899, stal się aktywista tamtejszej partii, był dwukrotnym kongresmenem z jej ramienia. W sierpniu 2010 roku, Borys wystąpił z PRO i razem ze swoim kolega z kongresu - Szekspirem, przyczynił się do utworzenia partii Wolnosc i Patriotyzm, której to był pierwszym prezesem. Skompletował zarząd i razem z nim utworzył struktury ugrupowania WiP. Był dwukrotnie kongresmenem z tejże partii. W tym czasie, BorysSzyc należał do Taktycznej Grupy Szturmowej. Przed swoim banem za "multikonta" zdążyl jeszcze dwa razy zasiadać w kongresie, jeden raz sprawować urząd PP WiP i walczyć razem z grupa bojowa Marynarka Wojenna. Dziś BorysSzyc kontynuuje swoja działalność pod nickiem BorysSzyc xD, dalej aktywizuje się w partii WiP.
   
Wybrana grafika
Icon-Poland.png
Polish Ball Flag

Made by Martin23230.
 


Menu Rising

Homepage · Rynek · Reguły · Historia · Społeczeństwo 
Do czytelników
Wiki eRepublik została stworzona i jest administrowana przez użytkowników dla użytkowników. Obywatele tacy jak Ty mogą zrobić wszystko w tej Wiki, z wyjątkiem paru rzeczy, które jednak na pewno będziesz mógł robić później, o ile wciąż będziesz nimi zainteresowany. Podobnie jak wszystkie encyklopedie, Wiki bazuje na neutralnych i rzeczowych informacjach. Nie jest to miejsce dla wojen między użytkownikami tudzież nieobiektywnych artykułów .