Rising:Military tutorial/Lietuvių

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
MagyarIcon-Hungary.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
PolskiIcon-Poland.png
RomânăIcon-Romania.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png


Erepublik-rising-logo.jpg

This page has been saved as historical information from Rising.
This information is out of date and should not be used for current game play.

Svarbi informacija

Health restore notice during Rising.png

Vertimas:

Nemokamas sveikatos atstatymas iki 70!

Jeigu kovojate ir paliekate mūšio lauką su, pvz. 20 sveikatos, mes atstatysime jūsų sveikatą iki 70, kai vėl prisijungsite prie eRepublik, kad pradėtumėte naują dieną.

Greita pradžia

1. Pirkti ginklą: Nueikite į turgų ir pasirinkite patinkantį ginklą. Galite kovoti be ginklo, tačiau taip nepadarysite daug žalos prieš ginkluotą priešą. Kasdienės treniruotės padidins jūsų ginklo įgūdžius. Kuo didesni ginklo įgūdžiai, tuo daugiau žalos padarysite.

2. Prisijungti prie mūšio: Paspauskite  Join Battle  (Prisijungti prie mūšio) mygtuką, kai yra jūsų eilė. Jeigu jūs negalite matyti  Join Battle  mygtuko, arba dabar ne jūsų eilė, arba jūsų šalis nėra įtraukta į karą.

3. Pasirinkti ginklą: Paspauskite norimą ginklą ginklų inventoriaus lange ir spauskite  OK  mygtuką.

4. Išsilaipinti žemėlapyje: Suraskite gerą vietą išlaipinti savo vienetą. Langeliai, kuriuose galima išsilaipinti, yra išryškinti. Paspauskite ant išryškinto langelio, kad išsilaipintumėte ten. Svarbu: Norėtumėte apsižiūrėti žemėlapyje prieš išsilaipinimą! Raskite vietą, kur jau yra išsilaipinusių draugiškų vienetų arba susitarkite su draugais. Peržiūrėkite žemėlapį naudodami rodykles, minižemėlapį, arba kursoriaus klavišus.

5. Judėti: Paspauskite judėjimo mygtuką. Langeliai, kur galima judėti, paryškinti. Paspauskite ant langelio, kur pirma norėtumėte judėti. Pakartokite, jei norite judėti toliau. Info: Ginklai turi skirtingus judėjimo diapazonus. Su kai kuriais ginklais per ėjimą gali pajudėti tik 1 langelį per ėjimą, o su kitais - net 3 langelius per ėjimą.

6. Pulti: Pajudėkite iki laukelio, šalia kurio yra priešo vienetų. Paspauskite  Attack  (Pulti) mygtuką. Paspauskite ant paryškinto laukelio. Tada atsidaro priešininko pasirinkimo langas. Viršuje galite matyti savo pilietį(ę) su savo ginklu. Pasirinkite priešą iš sąrašo. Jis atsiranda šalia jūsų piliečio(ės). Kad padidintumėte šansus laimėti kovoje, pasirinkite stiprintuvą. Paspauskite ant  Set Attack  (Nustatyti kovą). Galite bet kada pakeisti ataką.

7. Kova "žmogus prieš žmogų" (PvP fight): Kai pasibaigia ėjimo skaitiklis, prasideda kova tarp jūsų ir jūsų priešo. Jeigu laimėjote ir pašalinti visi priešai iš laukelio, jūsų vienetas automatiškai ten pajuda. Jei pralaimėjote, jūsų vienetas nuimamas nuo žemėlapio. Galite vėl išsilaipinti kito ėjimo pradžioje.

8. Gynimasis: Kai ne jūsų eilė, galite paspausti  Defend  (Gintis) mygtuką ir pasirinkti stiprintuvą.

Battlefield notice during Rising.png

Vertimas:

Jūs antrą kartą galite išsilaipinti tik laukelyje, kuriame buvote arba artimiausiame prieinamame laukelyje.

Kai kurie faktai

Vartotojo sąsaja

Ėjimais pagrįstos kovos

Kovos yra grindžiamos ėjimais. Jeigu yra jūsų eilė, galite judėti ir pulti. Jeigu yra kitos pusės eilė, negalite judėti ar pulti, bet galite gintis pasirinkdami stiprintuvą.

Kaip užimti laukelį

Jūs užimate priešo laukelį tiesiog užlipdami ant jo, jei ten nėra priešo vienetų. Jei laukelyje yra priešo vienetų, jums reikia įveikti juos visus, kad galėtumėte pajudėti ant priešo laukelio ir (vėl) užimti jį.

Puolėjai ir gynėjai

Šalis, kuri puolė regioną, vadinama "Puolėjais". Puolėjai žymimi raudonai. Jeigu priklausote puolančiųjų pusei, matysite raudonas ribas aplink savo laukelius. "Gynėjams" priklauso šalis, kuriai priklauso užpultas regionas, ir visos jos sąjungininkės. Gynėjų spalva yra mėlyna. Jeigu kovojate besiginančiųjų pusėje, matysite mėlynas ribas.

Pergalės sąlygos

Kad laimėtų kovą, po 24 valandų nors vienai iš pusių turi priklausyti 75% iš visų langelių, įskaitant regiono sostinę. Jeigu nė viena pusė negali įvykdyti šių reikalavimų, kova tęsis "sudden death" režime, kol viena pusė įvykdys abu reikalavimus.

Sveikatos limitas

40 yra mažiausia sveikata, kurią turi turėti jūsų pilietis, kad įsitrauktumėte į kovą.

Išsilaipinimas

Jūs visada galite išsilaipinti "išsilaipinimo zonoje.". Puolėjų išsilaipinimo zona yra kairėje žemėlapio pusėje. Besiginančių išsilaipinimo zona yra dešinėje žemėlapio pusėje.


PASTABA: Jeigu norite prisijungti prie kovos ir jūsų pilietis jau yra išsilaipinęs kitame regione, paspauskite ant nuspalvintos nuorodos iššokančiame pranešime, kad į tą regioną nueitumėte. Tada iš regiono pasitraukite. Dabar galite prisijungti prie bet kurios kovos, į kurią įtraukta jūsų šalis.

Judėjimas

Miškus, kalvas, miestus, lygumas ir tiltus gali praeiti visi vienetai.
Langelius su vandeniu gali kirsti tik sraigtasparniai.
Kalnus gali kirsti tik sraigtasparniai ir pėstininkai.

Laukelių skaičius, kurį galima pereiti 1 ėjimu, taip pat priklauso nuo vieneto tipo. Pavyzdžiui, pėstininkai juda tik vieną langelį per ėjimą, kai tankai gali judėti du.

Stiprintuvai

Stiprintuvai (boosters) yra puikus įrankis, norint pakreipti kovos "žmogus prieš žmogų" linkmę jūsų naudai. Jie gali padidinti galimybę, kad pataikysite į priešą, arba sumažinti galimybę, kad jis pataikys į jus. Kai kurie iš jų padidina jūsų žalą viso mūšio metu arba suteikia vienkartinės žalos. Dar kiti sumažina priešo žalą jums arba padidina kritinio smūgio galimybę.

Prisijungimas prie kovos

Jums reikia minimalios 40 sveikatos, kad prisijungtumėte prie mūšio. Galite prisijungti prie mūšio tik tada, kai tuo metu yra jūsų eilė.

Ginklų atributai

Weapon characteristics during Rising.png
  • Žala: (Damage) Paprasta žala, kurią ginklas suteikia, esant 1 įgūdžių lygyje. Kuo didesnis šio ginklų tipo įgūdžių lygis, tuo daugiau žalos su juo padarysite.
  • Puolimas: (Attack) Nustato jūsų galimybę pataikyti į priešą, kai palyginamas su jo ginklo gynybos atributu.
  • Gynyba: (Defense) Nustato priešo galimybę pataikyti į jus, kai palyginamas su jo ginklo puolimo atributu.
  • Patvarumas: (Durability) Nustato, kaip dažnai galite naudoti ginklą. Kiekviena kova šį skaičių sumažina 1.

Bonusai

Unit bonuses during Rising.png

Vieneto prieš Vienetą puolimo bonusai (padidina jūsų pataikymo galimybę):

  • Tankai prieš pėstininkus
  • Pėstininkai prieš anti-orinę artileriją
  • Anti-orinė artilerija prieš sraigtasparnius
  • Sraigtasparniai prieš tankus

Vietovės gynybos bonusai (sumažina galimybę, kad priešas pataikys į jus):

  • Pėstininkai miškuose
  • Tankai kalvose
  • Anti-orinė artilerija miestuose
  • Sraigtasparniai laukuose

Gynybos sistemos bonusas (umažina galimybę, kad priešas pataikys į jus):

Gausite bonusą savo ginklo gynybos atributui, jei jūs esate gynybos sistemos poveikio plote. Paspauskite ant langelio su gynybos sistema, kad pamatytumėte šį plotą. Jei paspaudžiate "Daugiau informacijos" (More info) mygtuką vartotojo sąsajoje, pamatote šio bonuso dydį.

Kaip veikia kova "žmogus prieš žmogų"

Kai kovojate prieš savo priešininką kovoje "žmogus prieš žmogų", jūs ir jūsų priešas kaitosi puldami vienas kitą. Jūs turite 50% galimybę atakuoti pirmas. Kiekviena ataka susideda iš 2 dalių:

1. Pataikymo arba prašovimo patikra: Jeigu šaunate į priešą, jūsų puolimo atributas (su visais bonusais) palyginamas su priešo gynybos atributu (su visais bonusais). Kuo didesnis jūsų atakos atributas palyginus su priešo gynybos atributu, tuo didesnis šansas, kad jūsų šūvis pataikys į priešą. Galite pataikymo šansą matyti, kai pasirenkate priešą.

2. Žala: Jeigu jūsų šūvis pataiko į priešą, žala apskaičiuojama pagal jūsų įgūdžių lygį ir naudojamo ginklo puolimo atributą. Kuo didesni jūsų ginklo įgūdžiai, tuo daugiau žalos padarysite.