Abonimet

From eRepublik Official Wiki
Jump to navigation Jump to search
This page has a direct link in eRepublik.

eRepublik link: http://www.eRepublik.com/en/main/news/subscriptions


Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Abonimet tregojnë një listë të abonimeve me alarme në artikujt e gazetës. Kur ju abonoheni, çdo herë kur një artikull është shkruar, ajo do të jetë e dukshme në pjesën e abonimit në faqën për Lajme. Për të parë Abonimet, kliko "Abonimet e gazetës" në linkun nga faqja kryesore.

Përmbajtja e faqes, rregullohet sipas datës (të fundit janë të parat), artikujt e gazetës që ju jeni abonuar.

Subscription list 1.png

Informacioni i siguruar nga artikulli përfshin:

  • Numri i votave që ka grumbulluar artikulli
  • Titulli i artikullit
  • Data, kategoria dhe shteti ku është publikuar artikulli
  • Avatari, emri dhe linku në profilin gazetës botuese.

Menaxhimi i abonimeve

Subscription list 2.png

Ju mund të menaxhoni abonimet tuaja çdo herë që ju jeni duke kërkuar lajme. Për ta bërë atë shtypni butonin "Ndrysho" nga selektimet dhe ju do të shihni një listë të gazetave që keni abonuar me keto informacione si logon e gazetës, dhe vendndodhjen.

Ju mund të çabonoheni nga gazeta duke zgjedhur kutinë në frontin e tij dhe shtypni butonin "çabonohu"

Ju e keni butonin "zgjidhni të gjithë" ku do të zgjidhni të gjitha gazetat që ju jeni abonuar.

Shënim: Ju mund të çabonoheni duke klikuar "çabonoheni" në faqen e sipërme në të djathtë në çdo faqe të artikullit.


Back.gif Ktheu tek faqja Homepage


Media Modul

Gazeta Shkruaj Artikull Artikulli Drejtori i Shtypit Abonimet