ایریپابلیک: توضیح

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
МакедонскиIcon-North Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.pngGreen check.jpg

این صفحه حاوی سیاست های رسمی ایریپابلیک است.
این یک صفحه مدیریتی است . اگر می خواهید تغییری دهید لطفاً به ادمین اطلاع دهید .


Erepublik-logo.jpg

سیاست صفحات

منابع و مطالب داستانی

تکذیب نامه عمومی


در مورد ویکی ایریپابلیک

  • ویکی رسمی ایریپابلیک مجموعه مقالات مربوط به ایریپابلیک است که توسط کاربران ثبت نام شده ایجاد، ویرایش و نگه داری می شود. این کاربران می توانند با کلیک روی گزینه ویرایش این صفحه در بالای صفحات ویکی، اقدام به ایجاد یا ویرایش مطالب کنند
  • شما می توانید از ویکی برای درک بهتر مفاهیمی که در ایریپابلیک به کار می روند استفاده کنید
  • برخلاف سایر سایت های ویکی، اینجا همه افراد اجازه ویرایش صفحات ویکی را ندارند. این محدودیت برای کاهش احتمال خرابکاری اعمال شده است. همچنین فقط شهروندان ایریپابلیک می توانند جهت گرفتن دسترسی کاربری ویکی اقدام کنند. برای این منظور لطفا صفحه درخواست حساب کاربری را مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد داشتن "حساب کاربری" می توانید صفحه راهنما را ببینید
ویکی ایریپابلیک هیچ تایید نامه ای را ضمانت نمی کند

ویکی ایریپابلیک یک دایرهالمعارف آنلاین مشترک با محتوای باز است ، که افراد و گروه های کاری را به یک دانشنامه مشترک هدایت می کند .

ایریپابلیک نمی تواند اطلاعات درج شده در ویکی را ضمانت کند . محتوای هر مقاله ای ممکن است طی چند وقت تغییر داده شوند , و یا کسی که وضعیت دانش اش در زمینه های مربوطه مطابقت ندارد محتوا را خراب کند یا تغییر دهد .

نظرات رسمی

ویکی هیچ نظر رسمی ای ندارد ; که ممکن است بیننده ها در نظرات و دیدگاه ها اشتباه کنند , آنها هیچ وظیفه قانونی در مورد انجام این کار ندارند و برای همین تمام اطلاعاتی که در اینجا میخوانید ضمانت نشده اند ، و هیچ گونه ضمانت در مورد هدف یا استفاده از آن وجود ندارد .

هیچ یک از همکاران، حامیان مالی، مدیران، و یا هر کس دیگری مسئول بروز هر گونه اطلاعات اشتباه یا افترا آمیز و یا استفاده شما در این صفحه وب نیستند .