Detyrat e përditshme

From eRepublik Official Wiki
< Daily tasks
Revision as of 23:34, 21 July 2022 by Andycro (talk | contribs) (small corrections)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
عربيIcon-Arabic.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
ČeskoslovenštinaIcon-Czechoslovak.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
עבריתIcon-Israel.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
LatviešuIcon-Latvia.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-North Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
NorskIcon-Norway.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
SvenskaIcon-Sweden.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.pngPas ditës 1.056 shpërblimi jepej kur ti kryesh detyrat e përditshme

Daily tasks janë një lloj përkujtimi se qfarë duhet të bëj një lojtar çdo ditë për të mbajtur aktivitet.Ato përbëhen prej 2 aktiviteteve kryesore: Punë në kompanitë tuaja dhe Ushtrim në ndërtesat e trajnimit.Nëse i kompleton daily tasks, ti do të marrësh një strength dhe një experience point çdo ditë që perfundohet kjo detyrë.

Prezantimi i Katalizatorve Fantazm Ghost Booster

Pas ditës 3,046 ju do te merrni një Ghost booster, përpos fuqis dhe eksperiences si shperblim ne Detyrat Ditore

Në ditën 3,046, Ghost booster është prezantu në loj dhe u shtu si shperblim pas perfundimit te detyrave ditore.

Informacion historik

Detyrat Ditore të vjetra jepeshin nga Plato.

Detyrat e përditshme
WorkTrainGet rewardDaily tasks 2.png