Bitwy podzielone na dywizje

From eRepublik Official Wiki
< Ground battle
Revision as of 04:40, 21 August 2020 by Andycro (Talk | contribs) (update and splitting needed / minor corrections)

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Wojnę

Militarny poradnikWojnaWypowiedzenie wojnyNaturalny WrógAtak powietrznyPole walkiAircraft battleBitwy podzielone na dywizjePowstanieDeterminacjaEmpireDefence shieldIn-game WojnęList of military conflicts

Poczynając od dnia 1,665 wchodzą w życie zmiany w module wojennym. Od teraz każdy obywatel będzie przydzielony do konkretnej dywizji w zależności od jego poziomu. Dnia 2,282 podział na dywizje został zmieniony, a poszczególne przedziały zostały nawet kilkukrotnie powiększone. Obecny podział na dywizje możecie zobaczyć poniżej:

Nr. Dywizji Nazwa Dywizji Poziom Potrzebne punkty doświadczenia
I Gwardia Narodowa 1 - 34 0
II Żołnierze 35 - 49 50.000
III Siły Specjalne 50 - 69 125.000
IV Tanki 70+ 225.000

Oznacza to także, że bitwy także podzielone są na 4 dywizje wymienione powyżej. Na przykład jeżeli obywatel na 36. poziomie doświadczenia dołączy do kampanii aby walczyć, będzie mógł w niej uczestniczyć tylko w ramach 2. dywizji.


Wcześniejszy podział na dywizje, obowiązujący między 1,665 a 2,282 wyglądał następująco:

Wygrana bitwy

Wraz z wprowadzeniem zmian, bitwa toczy się równolegle w każdej z 4 dywizji. Gdy państwo osiąga 1800 punktów dominacji bitwa zostaje uznana za wygraną — ta zasada zostaje zachowana dla każdej dywizji. Gdy dana dywizja wygra swoją minibitwę kraj otrzymuje punkty zwycięstwa według następującego schematu:

Dywizja Punkty Kampanii
Gwardia Narodowa 1
Żołnierze 2
Siły Specjalne 3
Tanki 5

Po zakończeniu danej minibitwy w danej dywizji, następna rozpoczyna się dopiero gdy wszystkie inne także zdobędą przynajmniej 1800 punktów, przez co każda kolejna mini zaczyna się wszędzie o tym samym czasie.

Wygrana kampanii

Nowy wygląd zakładki „Szczegóły kampanii”

Po każdej bitwie wygranej przez dywizję zostaną dodane punkty do łącznej punktacji kampanii. Do wygrania kampanii potrzeba 83 punkty.


Przykład: Po pierwszej bitwie, gdy dla Państwa A wygrywają dywizje 1. i 3., a dla Państwa B 2. i 4., Punktacja Łączna będzie wyglądać następująco: Państwo A — 4 punkty i Państwo B — 7 punktów.

Po drugiej bitwie, jeżeli dla Państwa A wygrają dywizje 3. i 4., a dla Państwa B 1. i 2., łącznie da to: Państwo A — 12 punktów i Państwo B = 10 punktów.

Kampania może trwać do 15 bitew. Aby wygrać kampanię należy zdobyć łącznie 83 punktów, czyli większość możliwą do uzyskania w 15 bitwach.

Kampania kończy się, gdy któraś ze stron zdobędzie 83 punktów, nawet jeżeli odbyło się mniej niż 15 bitw.

Medal Bohatera Kampanii i Bitwy

Na koniec każdej bitwy medal Bohatera Bitwy przyznawany jest obywatelom, którzy zadali najwięcej obrażeń po każdej stronie w każdej z dywizji. Zostaną wynagrodzeni odpowiednią ilością Złota:

Dywizja Złoto za Bohatera Bitwy
Gwardia Narodowa Icon-gold.gif 2 Złota
Żołnierze Icon-gold.gif 3 Złota
Siły Specjalne Icon-gold.gif 4 Złota
Tanki Icon-gold.gif 5 Złota

Medal Bohatera kampanii jest przyznawanty za zadanie największej liczby zadanych obrażeń w danej dywizji, w każdej minibitiwie, po obu stronach konfliktu.

Walcz by zwyciężyć

Ponadto, przycisk walki został ulepszony — nie potrzeba wielokrotnie go wciskać, aby pokonać przeciwnika. Od teraz pojedyncze kliknięcie zabija rywala, jednakże poziom życia zostanie zużyty w zależności od tego ile uderzeń było potrzebnych do zwalczenia (ta sama zasada co uprzednio). Odpowiednio zadane zostaną obrażenia, jak i przyznane punkty rangi wojskowej oraz doświadczenia. Jeżeli masz mniej życia niż jest to potrzebne do pokonania wroga, pozostaniesz przy poziomie 0 punktów zdrowia, nie zostanie pobrane więcej energii poprzez konsumowanie jedzenia lub Batony Energii (jak w przypadku pracy).


Akcje żołnierskie

Żołnierz · Trening · Walka · Pole bitwy · Ranga wojskowa · Formuły wojskowe