eRepublik Official Wiki:Category Guidelines/Українська

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
RomânăIcon-Romania.png
EspañolIcon-Spain.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.pngGreen check.jpg

This page documents an official eRepublik Wiki policy.
This is an administrative page. Please notify Admin when editing this page.


Erepublik-logo.jpg

Page Policies

References & Fictional Content

General Disclaimers and Legal Stuff


Вікі складається з багатьох категорій, вони створеді задля поленгшення родботи власне в самій Вікіпедії Список категорій Ви можете побачити тут: Special:Categories.

Основні принципи

  • Всі сторінки вимагають поміщення в певну категорію. Якщо у вас є питання про те, що за категорія повинна бути в сторінці, будь ласка, перегляньте список категорій.
  • Категорії повинні бути лише на англійській
    • Єдиний виняток - категорія назв мови.
  • Партійні категорії можуть бути створені, якщо є більше трьох сторінок в цій категорії. Ці категорії повинні мати такі пункти [[Category:People of Country]] та [[Category:Party Members]]. Це рішення було змінено в Жовтні 2010 so this is not allowed any more.
  • Всі категорії слід додатково розподіляти на пункти. Будь ласка, ознайомтеся з іншими подібними категоріями бажано з допомогою.
  • Багато категорій мають ієрархію. Наприклад: Category:United States of America поділяється на пункти Category:People of USA, Category:Parties of USA. Партійні категорії поділяються на свої ж власні підкатегорії Category:Historical Parties of USA.
    • Сторінкам потрібна тільки категорія з найнижчою підкатегорією. Наприклад, історична партія США, потрібно тільки цю категорію, тому що категорія є підкатег. партій, що є підкатег. країни.
  • Створювати нові категорії з особливою обережністю. Якщо категорія не була створена на даний момент,ймовірно, є причина чому цього не сталось досі.

Запитанняs

Якщо маєте будь які запитання, будь ласка опублікуйте їх в Барі

Джерело змін