SvHu/Eesti

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
EestiIcon-Estonia.pngSvHu

30 Message  · Wiki

Citizen1487497.jpg
Society
Nationality Flag-Estonia.jpg eRepublikan
National rank 117
Date of birth 17.05.2009
Päev 544
Residence Laane-Eesti
Sex Mees
Politics
Congress member of Estonia
Military
Rank Icon rank Supreme Marshal*.png Supreme Marshal*
Aircraft rank Airman 0.png Airman

SvHu (sündinud Uue Maailma 544. päeval) on eEesti kodanik ja tubli Parasiit Vilja tööline.

SvHu elu

Alustasin mängimist tänu sõbrale (Taidleja), kes on sehkeldanud siin mängus juba päris pikka aega. Alguses eRep mulle ei meeldinud eriti. Ajasin mitu kuud taga hard worker medalit, kuid alati leidus mõni päev, kui igapäevatoimetuste juures eRepubliku väike kodanik meelest läks. (Kõige nukram oli kaotada medal 27. päeval...) Nii ma andsin ükspäev alla, lõpetasin mängimise ning jätsin kodaniku unarusse...

Alles mõni kuu hiljem tuli jälle mõte uuesti medalijahiga peale hakata... SvHu'st oli tolleks hetkeks järele jäänud vaid inimvare, vaevu imbitses temast veel elujõudu...(Kui õigesti mäletan, siis oli wellness 7 peale vajunud, kuid ei välista ka surma.) Kehva tervisega ei osanud ma algul midagi peale hakata, küsisin sõbralt nõu ja sain teada riigi abipaketist [etteruttavalt võin öelda, et sealt ma tegelikult abi ei saanudki]. Saatsin Sotsiaalministeeriumile abipalve kirja, seda isegi mitu korda, kuid meilile ma vastust ei saanud. [Uue kasutajana polnud ma teadlik Sotsiaalministeeriumi uuest nimest ja kõik saadetud kirjad jõudsid blokeeritud kontole. Pole siis imestada, et keegi neile ei vastanud...] Ei jäänud muud üle, kui pidin ise vaikselt kalli toiduga seda uppima hakkama. Otsisin omale kõige suurema palgaga töö Q1 firmas Parasiit Vili ning hakkasin vaikselt söögiraha koguma. Paeluss (firma juht) palus mul kiiremas korras wellness korda saada, kinkis mulle isegi 10 kinki, õpetas sõdadest osa võtma ja andis nõu, kuidas haiglat wellnessi tõstmisel ära kasutada. Nii saingi oma tervise korda ja võisin asuda suuremad missioone täitma.

Esmaseks prioriteediks oli ikka hard workeri medali saamine ja peale selle saavutamist tahtsin kätt proovida ka ajakirjanduses. Kuna mul mõtteid , millest kirjutada veel ei olnud, siis ei kiirustanud ma ka 2g kulutamisega leheloomise peale. Värbasin oma tutvusringkonnast mängu uusi liikmeid ning aitasin ka neil wellnessi korras hoida. Koos oma sõbra Wazzp-ga hakkasime väikest moodi võistlust pidama HW medalile ning lõpuks jõudsin ka oma kauaaegse eesmärgini!

Teiseks eesmärgiks sai eEesti poliitikaga kurssiviimine. Hakkasin vaikselt käima jutukates ja uurima eEesti ning erakondade olemust. Erakond VIE (Vaba ja Iseseisev Eesti) sai valitud eelkõige hea nime ning omalaadse logo pärast. Jutukast sain teada kurva tõsiasja, et tegu on küll eRep suurima erakonnaga (llikmete arvu poolest), kuid aktiivseid ja elavaid kodanikke on selles erakonnas suhteliselt vähe. Tekkis mõte olukorda parandada andes passiivsematele kodanikele nõu, kuidas nad saaksid oma tervise uuesti maksimaalseks ning tunda uuesti mõnu mängimisest. Vastutasuks ei soovinud ma muud, kui minu nime meeldejätmist. Nii kogusin vaikselt kuulsust VIE-laste seas..

Kuna juba esimesele abivajale mõeldud kiri juhtus olema eRepi sõnumi jaoks liiga pikk, siis otsustasin teha sellest oma esimese artikli. Nii sain kõiki sama häda käes vaevlejaid suunata seda lugema. Siit tuli ka mõte teha terve artiklite seeria kõigi erinevate firmade kohta (Q1,Q2, Q3, Q4 ja Q5), kuid sellest ideest ma loobusin peagi, sest üks vahva eRepi kodanik, kes oli mu artiklit märganud andis mulle veel parema mõtte: teha lugu eRepubliku majade tasuvuse kohta. Samas artiklis sain välja tuua ka ilma majadeta "odavaima elamisviisi" ning selle põhjal koostada eluasemete tulususega seotud võrdlustabelid. Artikkel sai üsna kuulsaks ja kogus kokku 62 häält ning 16 kommentaari. Lehe kirjutasmisest saati jäi kodanike abistamine tahaplaanile, aga siiski toimis: hädasolijad hakkasid ise minuga ühendust võtma ja püüdsin neid aidata igal võimalikul viisil.

Nädalake peale esimese majaartikli väljaandmist otsustasin teha samasuguse loo uuendatud hindadega... Peale hindade sai ka värskendust exceli tabeli kujundus ning lisasin juurde ka uusi teemakohaseid välju (hinnad kullas ja kroonides). Järjekordselt võib öelda, et olin edukas, sain mõningaid kiidusõnu 13 kommentaari ja 66 VOTE'i näol. See on ka praeguseks olnud minu parim ja viimseim kirjutis, kuid tulevikus loodan teha veel põnevaid omanäolisi artikleid... võibolla murran ka välismaale, kes teab.

Mõned päevad peale lehe ilmutamist olid tulekul ka järgmised riigikogu valimised. [Ajastus polnud etteplaneeritud.] Mõtlesin huvipärast ka oma kandidatuuri üles seada. Mõeldud, tehtud. Olen küll põlis lõunaeestlane, kuid kandideerida otsustasin Põhja-Eestis. Suuresti oli põhjuseks tihe konkurents lõunaeestlaste hulgas ja Põhja-Eestist lootsin eelkõige saada abistatud kodanikelt hääli. (Tagantjärele mõeldes oli see üsna hajameelne otsus, sain ju abistatud veel vähem kodanikke kui mul Lõuna-Eestis tuttavaid oli.) Valimiste alguses lootsin maksimaalselt 7-le häälele ning võibolla suudetakse erakonna jutukas veel midagi juurde potsatada, aga juba esimestel hääletustundidel juhtus ootamatu ja väga meeldiv üllatus!

Poliitika

Mail 2010 toimunud valimised olid minu jaoks vägagi edukad. Kandideerisin esimest korda eEesti Riigikokku ning sain üle ootuste [vaatamata kõigist ponnistustest hääli teistele suunata] uskumatult palju hääli. (Olin teine populaarseim VIE-lane peale VIE presidendi Raftermani ning kolmas enim hääli saanud kandidaat eEestis [Rafterman 26, merekutsu 22, SvHu 20].)

Riigikogus kandideerisin VIElaste nõuannet kuulates Riigikogu aseesimeheks. Palju lootust mul seda kohta saada just polnud, aga tutkit. Õnnestus ka see hääletus võita. :D Nüüd olen eEesti Vabariigi XVI valitsuse aja Riigikogu aseesimees. Loodan, et ollakse minu tööga rahul. Annan endast uuel ametikohal parima nagu alati ja püüan igati esimehele abiks olla. :) Olen valmis vorpinud juba paar küsitlust ja paar hääletust magasin maha. Olen üsna kindel, et tegelikult vastasin vähemalt ühele neist, kuid arvuti pidas vajalikuks selle info enda teada jätta. Rohkem vast seda ei juhtu ning loodan, et minu valitsusajaga jäädakse rahule.

Ärikarjäär

Nagu eespool ma juba mainisin, siis sai minu tõsisem ärikarjäär alguse peale surma Parasiit Viljas. Q1 firmast on nüüdseks saanud edukas Q3 viljaäri, mina olen selles vaid lihtlabane tööline, kes iga päev 100 wellnessiga tööd rügab teha. Firma omaniku kohta saan öelda vaid kiidusõnu. Selliseid tüüpe võiks eRepis rohkemgi olla...

Kunagi plaanin teha ka oma firma, kuid seda arvatavasti alles peale V2 saabumist.

Saavutused

Icon achievement freedomfighter on.gif
Freedom Fighter (x2)
Icon achievement hardworker on.gif
Hard Worker (x5)
Icon achievement congressman on.gif
Congress Member (x2)
Icon achievement president off.gif
Country President (x0)
Icon achievement mediamogul off.gif
Media Mogul (x0)
Icon achievement battlehero on.gif
Battle Hero (x2)
Icon achievement skyhero off.gif
Sky Hero (x0)
Icon achievement campaignhero off.gif
Campaign Hero (x0)
Icon achievement resistance off.gif
Resistance Hero (x0)
Icon achievement supersoldier on.gif
Super Soldier (x13)
Icon achievement society builder off.gif
Society Builder (x0)
Icon achievement mercenary off.gif
Mercenary (x0)
Icon achievement top fighter off.gif
Top Fighter (x0)
Icon achievement truepatriot on.gif
True Patriot (x10)
Icon achievement prestigehunter off.gif
Prestige Hunter (x0)