Выбори в Конгрес

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БеларускаяIcon-Belarus.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran2.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Зміни в політичному модулі

Deletion.png Починаючи з 25 вересня 2012 жителі еРеспубліку голосуватимуть на виборах до Конгресу не за конкретну людину з партії, а за Партію загалом.

 • Члени партій можуть виставлятися в Конгрес за тими ж правилами, що і раніше, але брати участь у виборах вони будуть за партійним списком.
 • Голова партії буде бачити список всіх можливих кандидатів зі всіх регіонів країни в єдиному списку.
 • Взяти участь у виборах в Конгрес матимуть можливість партії, які перебувають на момент настання 24 числа кожного місяця (00:00 ERT) в ТОП-5.
 • Голова партії 24 числа кожного місяця повинен буде вибрати кандидатів від партії таким чином:
* Кожна партія може запропонувати максимальну кількість кандидатів, рівне максимальному числу місць в Конгресі в даній країні.
 • Коректуючи національний список ( замість регіонального) з усіма кандидатами в тому порядку, в якому голова партії хоче бачити їх у Конгресі. Це дуже важливо, оскільки шанси потрапляння в Конгрес вище всього у кандидатів, що знаходяться на початку списку.
 • Якщо голова партії не зволив почухатися і привести список в порядок 24 числа, список кандидатів буде складений за принципомFIFO: «Хто рано встав, той і в штани вбрався)».
 • Голова партії може виставити пріоритетний порядок для кандидатів, але не може вибрати менше кандидатів, ніж дозволяє офіційний максимум місць для даної країни.

Приклад

Партія X запропонувала своїй країні список з 10 кандидатів у зазначеному порядку:

 1. містер А
 2. містер Б
 3. містер В
 4. містер Г
 5. містер Ґ
 6. містер Д
 7. містер Е
 8. містер Є
 9. містер Ж
 10. містер З

У день виборів жителі не будуть бачити список кандидатів, але їм буде простіше зробити вибір, голосуючи за партію.

 • Якщо ця партія набере 50 голосів із підсумкових 100, партія отримає 50% від усіх голосів. І, в результаті, перші 5 кандидатів з цього списку ( містер А, містер Б, містер В, містер Г і містер Д) пройдуть в Конгрес.
 • Якщо ж у партії буде всього 4 кандидати, то вони всі пройдуть в Конгрес, але одне місце залишиться незатребуваним і в країні буде на 1 місце менше в цьому місяці.

Можливості та повноваження членів Конгресу

Це можливість розширити свої навички, одночасно сприяючи розвитку вашої країни. Члени Конгресу, за допомогою президента, забезпечують політичну та економічну стабільність в країні.

У членів Конгресу є такі повноваження: переказ коштів/золота з державної скарбниці на рахунок певної організації , зміна розміру податків, встановлення природнього ворога та зняття його, встановлення мінімальної заробітної плати, висунення імпічменту президента, а також надання громадянства.

У них також є право голосувати за: нове привітальне повідомлення для нових громадян, придбання лікарні і системи оборони, вхід та вихід з Альянсу вашої країни, оголошення війни і мирні пропозиції, і встановлення торгового ембарго з іншими країнами.

Що ви повинні зробити, щоб стати членом Конгресу?

Для того, щоб стати кандидатом на виборах до Конгресу, вам потрібно як мінімум 100 очок досвіду (рівень 12), і ви також повинні переконати вашого президента партії, поставити вас в прохідну частину списку кандидатів в Конгрес.

Дивіться також


Menu Rising

Homepage · Ринок · Правила · Історія · Спільнота