Difference between revisions of "House/Polski"

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
m
Line 10: Line 10:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
'''Domy''' maksymalną ilość {{L|Energy|energii}}.<br />Dom może być w zależności od potrzeb włączany i wyłączany z poziomu magazynu. W części wykorzystany dom nie może być sprzedany na markecie.<br />Czas wykorzystania domów wykorzystywany jest w pełnych godzinach, więc jeśli wyłączymy dom po np. 1 godzinie i 10 minutach, a następnie go dezaktywujemy utracimy 2 godzininy trwałości domu..<br /> Od dnia 2,492 można mieć aktywną dowolną ilość domów jednocześnie.
+
'''Domy''' zwiększają maksymalną ilość {{L|Energy|energii}}.<br />Dom może być w zależności od potrzeb włączany i wyłączany z poziomu magazynu. W części wykorzystany dom nie może być sprzedany na markecie.<br />Czas wykorzystania domów wykorzystywany jest w pełnych godzinach, więc jeśli wyłączymy dom po np. 1 godzinie i 10 minutach utracimy 2 godziny trwałości domu..<br /> Od dnia 2,492 można mieć aktywną dowolną ilość domów jednocześnie.
  
 
==Produkcja domów==
 
==Produkcja domów==
Line 21: Line 21:
 
==Jakości Domów==
 
==Jakości Domów==
  
Jakość domów ma wpływ na trzy statystyki: trwałość (w dniach), bonus do maksymalnej energi oraz bonus do prędkości odnawiania energii.
+
Jakość domów ma wpływ na trzy statystyki: trwałość (w dniach), bonus do maksymalnej energii oraz bonus do prędkości odnawiania energii.
[[File:Icon_House_Q7v2.png|left|frame| dom Q7]]
+
  
  
== Atrybuty ==
 
  
{|class="wikitable sortable" style="text-align:center"
+
{|class="wikitable " style="text-align:center"
 
|-
 
|-
 
! Klasa domu
 
! Klasa domu

Revision as of 10:37, 8 October 2014

Languages: 
EnglishIcon-English.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
한글Icon-South Korea.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png


Products:

Icon - Food Q3.png Icon - Weapon Q2.png Icon - Aircraft Listing.png Icon - Moving ticket Q3.png Icon - House Q1.png Icon - Food Raw Materials.png Icon - Weapon Raw Materials.png Icon - Aircraft Raw Materials.png Icon - House Raw Materials.png


Energia i czynniki na nią wpływające

Energia · Żywność · Szpital · Apteczka Pierwszej Pomocy · Trening · Praca · Walka · Walki Partyzanckie · Bilety

Domy zwiększają maksymalną ilość energii.
Dom może być w zależności od potrzeb włączany i wyłączany z poziomu magazynu. W części wykorzystany dom nie może być sprzedany na markecie.
Czas wykorzystania domów wykorzystywany jest w pełnych godzinach, więc jeśli wyłączymy dom po np. 1 godzinie i 10 minutach utracimy 2 godziny trwałości domu..
Od dnia 2,492 można mieć aktywną dowolną ilość domów jednocześnie.

Produkcja domów

  • Icon - House Raw Materials.png W produkcji domów wykorzystywany jest osobny surowiec.
  • Jeśli państwo posiada region z piaskiem, gliną, drewnem, granitem lub wapniem, otrzyma bonus do produkcji domów i surowców do budowy domów równy 20% za każdy wymieniony surowiec. Jeśli państwo nie ma bezpośredniego połączenia z regionem dającym bonus otrzymuje tylko 10% bonusu.
  • W firmach produkujących domy/surowce do budowy domów nie można pracować jako manager.
  • Jeśli obywatel posiada więcej niż 1 firmę danej jakości, obie firmy będa pracować przy budowie jednego domu, np. Posiadając 3 firmy Q3 produkujemy 1 dom jednego dnia.


Jakości Domów

Jakość domów ma wpływ na trzy statystyki: trwałość (w dniach), bonus do maksymalnej energii oraz bonus do prędkości odnawiania energii.


Klasa domu Trwałość Bonus do max energii Bonus do regeneracji
55px 7 dni 50 0
55px 7 dni 80 0
55px 7 dni 100 0
55px - - -
55px - - -
55px - - -
55px - - -


W przyszłości domy Q6 i Q7 mają dawać bonus do przywracania energii. Od dnia 2,492 za każdą godzinę w której każdy z domów jest aktywny obywatel otrzymuje Bilety Nadgodzin pozwalające pracować więcej niż raz dziennie.