Portal:Main Page/Türkçe

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
English
ShqipIcon-Albania.png
БеларускаяIcon-Belarus.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
日本語Icon-Japan.png
한글Icon-South Korea.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png
ERepublik wiki.png
Tarayıcı oyunu eRepublik resmi ansiklopedisi.
Şu anda toplam olarak 24,768 makale mevcut.

Başlarkenedit

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için yukarıdaki menüyü yada aşağıdaki linkleri kullabilirsiniz. Eğer oyuna yeni başlamışsanız aşağıdaki başlıklardan ilk adımda yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz:

  • Günlük Görevler - Günlük yapmam gereken şeyler nelerdir?
  • Enerji - Enerji nedir nasıl yüksek tutulur?
  • Yerlerim - Yerlerimde ki araçları nasıl kullanacağım?
  • Tecrübe Puanı - Levelim yükseldikçe hangi özellikler açılacak?
Bu wiki hakkında...edit

eRepublik Wiki oyuncular tarafından, oyuncular için oluşturulmuştur ve yönetilmektedir. Siz vatandaşlar birden fazla Wiki hesabı açmak dışında herşeyi yapabilirsiniz.

eRepublik Wiki'si, Ansiklopedilerdeki gibi, tarafsız ve gerçek bilgiyi paylaşma temeli üzerine oturtulmuştur. (Devamını Oku...)Askeriedit
Ekonomiedit

Daha fazla bilgi sahibi olmak ister misiniz?:

Eğer bu konuları zaten biliyorsanız, Yeni Dünya'nın diğer ekonomik makalelerine göz gezdirebilirsiniz.


Siyasetedit
Medyaedit


Seçilen geçerli olayedit

VII. Dünya Savaşı, 8 Ocak 2019'da, Asteria'nın Şili'ye saldırmasıyla başlatılan ve devam eden bir askeri çatışmadır. Asteria ile Arjantin / Şili arasında saldırganlık karşıtı anlaşma Şubat 2018'de imzalanarak, imzalayan taraflar arasında doğrudan ihtilafların önlenmesi ve Arjantin ile Şili'nin çekirdek bölgelerinin güvenliğinin güvence altına alınması önlendi. Şili, müttefiklerini saldırıya karşı korumak için NAP'i kullandı. Örneğin; ABD, Asteria ve müttefikleri tarafından yıl boyunca süren işgal sırasında kongre kaybediyor.

NAP 5 Ocak 2019’da sona ermekteydi; imzalayan taraflar yeniden şartlar üzerinde anlaşamadılar ve uzatılmadı. NAP'ın sona ermesinden sonraki gün Bulgaristan, Romanya ve Sırbistan'ın hepsi Şili'yi doğal düşman olarak önerdi. Önümüzdeki 24 saat içinde Şili müttefikleri Romanya'ya saldıran toplam dokuz ülke ile misilleme yaptı. Savaş kısa sürede dünyaya yayıldı, ana savaş ilk önce Romen kolonilerinde yapıldı, ardından Macar çekirdek bölgeleri ve nihayet Türkiye-İran'a geldi. (Daha fazla...)

Seçilmiş tarihsel makaleedit

World War I started after Romania declared war on Hungary. Romania's declaration came two days after the formation of the PEACE GC and was declared before many PEACE protection pacts with Hungary became active.

The war, which pitched ATLANTIS forces against the newly formed Global Community PEACEKeeping Force, enveloped twenty-three of twenty-nine world nations and quickly became the world's bloodiest war—succeeding the Balkan Wars—with the Battle for Northern Great Plain becoming the bloodiest battle in any war. That battle succeeded the previous day's Battle for Southern Great Plain, which had in turn succeeded the Spanish Battle for Campeche in the Ibero-American War for the title of "bloodiest battle." (More...)


Forum | eRepublik | Blog

Speech balloon.png Ziyaretçiler İçin

eRepublik, massively multiplayer online (MMO) diye tarif edilen, on binlerce oyuncunun aynı anda katıldığı, Internet ve web browser temelli stratejik bir sosyal network oyunudur. Oyuncular, gerçek dünyanın kopyası olan başka bir dünyanın vatandaşları olarak oyuna katılırlar. Oyun, Alexis Bonte ve George Lemnaru tarafından geliştirilmiştir.

(Devamını Oku...)

Speech balloon.png Vatandaşlar İçin

eRepublik Wiki oyuncular tarafından, oyuncular için oluşturulmuştur ve yönetilmektedir. Siz vatandaşlar birden fazla Wiki hesabı açmak dışında herşeyi yapabilirsiniz.
eRepublik Wiki'si, Ansiklopedilerdeki gibi, tarafsız ve gerçek bilgiyi paylaşma temeli üzerine oturtulmuştur.

(Devamını Oku...)