Biletat e Levizjes

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
LatviešuIcon-Latvia.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png


Products:

Icon - Food Q3.png Icon - Weapon Q2.png Icon - Aircraft Q1.png Icon - Moving ticket Q3.png Icon - House Q1.png Icon - Food Raw Materials.png Icon - Weapon Raw Materials.png Icon - Aircraft Raw Materials.png Icon - House Raw Materials.png


Energjia dhe ndikimi i saj

Energjia · Ushqimi · Spitali · Ndihma e Pare · Vendet e Stervitjes · Puna · Lufta · Lufton guerrile · Biletat e levizjes

Icon - Moving Ticket.jpg Biletat e Levizjes mund të blihen dhe përdoren me një qytetar ose organizatë për të lëvizur në një tjetër rajon ose vend.

Shënim: Biletat e Levizjes janë shumë të shtrenjta, kështu që është e rekomanduar për të lëvizur me monedhen e vendit. Për më shumë informacion shihni Drysho Vendbanimin

Atributet

Biletat e Levizjes Distanca e Levizjes Shendeti total i humbur
Icon - Moving ticket Q1.png 1 4
Icon - Moving ticket Q2.png 2 3
Icon - Moving ticket Q3.png 3 2
Icon - Moving ticket Q4.png 4 1
Icon - Moving ticket Q5.png 5 0

Distanca e Levizjes

Kur të blesh një biletë ju duhet të marrë distancë bilete në konsideratë. Ju mund të shihni distanca minimale lëvizur një biletë lëviz kërkon për të lëvizur në rajon duke shkuar tek faqja e vendbanimit të ndryshuar dhe duke zgjedhur rajonin e synuar.

Prodhimi

Biletat e Levizjes nuk mund të prodhohen më.

Shiko edhe kete